Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Gabriela Vávrů Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Dokážete ovládat své sny?
Dokážete ovládat své sny?
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
Alergie na potraviny co s tím? Alergie na potraviny co s tím?  Gabriela Vávrů  Alergií na potraviny trpí kupodivu nezanedbatelné množství obyvatelstva. Alergie pylové nebo alergie na roztoče již známe. Květiny a stromy odkvetou, domácí mazlíček se oželí, ale jíst? Jíst se prostě musí. 
Bílkoviny Bílkoviny  Gabriela Vávrů  Jsou základním stavebním prvkem těla. Nejdříve čerpá tělo energii z cukrů, poté se na řadu dostávají tuky, pokud tělo nemá k dispozici ani cukry ani tuky přijdou na řadu bílkoviny, které umí fikaným způsobem rozložit na cukry a využít pro svou potřebu přežít. Protože tělo se bude snažit přežít jakkoliv. 
BIO-Ekologicky nezávadné potraviny. BIO-Ekologicky nezávadné potraviny.  Gabriela Vávrů  Ve specializovaných obchůdcích a v některých větších hypermarketech se setkáváme s koutkem vymezeným pro racionální výživu. Mnozí kolem přejdou svižnýmkrokem a jiní, zvědaví se zastaví a podívají se blíže na nabízené produkty. Většinou při bližším pohledu zkoumání nám zůstane hlava stát nejen nad nabízenými potravinami, ale také nad výší ceny za ně určené. 
Břicho, stehna, zadek- prostě hrůza!!! Břicho, stehna, zadek- prostě hrůza!!!  Gabriela Vávrů  Pohled do zrcadla je pro mě zdrcujícím zážitkem. Tlustá stehna, zadek jak meloun a břicho, inu jako nafukovací míček. Taková a podobná slova každý den vyslovují ženy při pohledu na svou postavu do zrcadla. Když je nevyslovují nahlas, alespoň si to myslí. 
Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II  Gabriela Vávrů  Na trhu je mnoho krémů na odstraňování celulitidy, ty jsou zároveň označeny i jako krémy zeštíhlující. Většina z nich obsahuje například látky z chaluhy /mořská řasa/, extrakty z papáji nebo ananasu a také břečťanové listí. Všechny tyto látky mají společnou jednu vlastnost, umí částečně nabourávat tukové buňky. 
Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I. Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.  Gabriela Vávrů  Problémem celulitidy trpí dnes, snad každá druhá žena. Hlavně ve zralém věku je to jev velmi častý. Pomerančová kůže- jak je s oblibou nazývaná tato vada na kráse, není ale zcela neřešitelným problémem. 
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl I. Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl I.  Gabriela Vávrů  Jak se budete stravovat před cvičením v průběhu i po něm, je jedna z důležitých věcí spojených také s potravinovými doplňky nebo-li suplementy. 
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl II. Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl II.  Gabriela Vávrů  Při samotném výkonu vedle konzumace tekutin můžeme sníst i něco menšího na podporu energie. To platí v největší míře u aerobní aktivity, kde dochází k rychlejšímu vyčerpání sacharidových zásob ve svalech a následně i v játrech. 
Co nám poví barvy. Co nám poví barvy.  Gabriela Vávrů  Lidé vnímají barvy mimo čině svým zrakovým orgánem – očima. Přesto mozek přijímá tyto podněty s velkou pečlivostí a dokáže barvy rozlišovat a svými neurony pak na základě působení barev vysílat „citové prožitky“ – tedy vyvolat určitou reakci organismu. 
Co se líbí ženám na mužích a mužům na ženách? Co se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?  Gabriela Vávrů  Podle čeho si muži vybírají ženy, které je přitahují je takřka známo. Kam sklouzne jejich pohled poprvé, při pohledu na ženské tělo je také určitě jasno, ale jak je to s ženami ohledně mužů. Tak to už by mohl říci s určitostí málokdo. 
Co si muži myslí o sexu ? Co si muži myslí o sexu ?  Gabriela Vávrů  Mají muži svá tajná přání, která před ženami skrývají ? A co vlastně od žen chtějí ? 
Co si vzít sebou do posilovny! Co si vzít sebou do posilovny!  Gabriela Vávrů  V první řadě si nesmíme doma zapomenout chuť do cvičení a dobrou náladu. Tyhle dvě věci vám zaručí, že dříve či později máte ten správný efekt ze cvičení v kapse. 
Cukry / sacharidy, karbohydráty. Cukry / sacharidy, karbohydráty.  Gabriela Vávrů  Potraviny bohaté na cukry jsou, pro aktivně žijícího jedince /sportujícího člověka/ nezbytným hnacím motorem na doplnění energie. Nesmí být samozřejmě doprovázeny hordou tuku jako je to u většiny dobrot. 
Cvičení je investicí do budoucna. Cvičení je investicí do budoucna.  Gabriela Vávrů  Sportovní aktivity jsou velmi znatelnou investicí do naší tělesné schránky. Nejenom, že aktivní sportovní život nám vylepší postavu, co se estetičnosti týče, ale také nás ochrání před spoustou závažných civilizačních nemocí vznikajících v důsledku obezity. 
Cvičení místo čokolády. Cvičení místo čokolády.  Gabriela Vávrů  Obdobné reakce jako cvičení u nás může přivodit i pojídání oblíbených cukrovinek např. čokolády. Ta také vyvolá stavy podobné slastnému omámení, avšak představa, že v jejich důsledku se nám břicho promění v nevzhlednou pneumatiku, už tak lákavá není. 
Cvičení – když chřipka přichází.. Cvičení – když chřipka přichází..  Gabriela Vávrů  Chřipka Vám právě poklepává na dveře, ale vy to ignorujete. Práce je důležitá a Vaše sportovní aktivita také. Jsem přeci sportovec tělem i duší, prohlásíte a mažete si to rychle na kolo nebo do fitka. Ono se to přeci nějak sklepe. 
Cvičit můžete v kterémkoliv věku. Cvičit můžete v kterémkoliv věku.  Gabriela Vávrů  Ano, opravdu není nikdy pozdě a nikdy brzy. Cvičit může člověk od útlého dětství až do stařeckého věku. Čím dříve se cvičením začnete, tím se pro Vás rychleji stane přínosem do života, ale také součástí vašeho života. 
Cvičit při menstruaci, ano či ne? Cvičit při menstruaci, ano či ne?  Gabriela Vávrů  Mnoho žen se v průběhu měsíce nevyhne tzv. svým dnům. Některá žena si je protrpí a jiná o nich téměř ani „ neví“ . Častým problémem před samotnou menstruací je zvýšená chuť k jídlu, a to z důvodu změny hormonální hladiny v těle. Výjimkou není ani zvýšený výskyt migrény, čili úporné bolesti hlavy v závislosti na menstruačním cyklu. 
Čaje nečaje. Čaje nečaje.  Gabriela Vávrů  Jistě je znáte, možná je i pijete, tak si je jen připomeneme. Jsou zajímavé nejen svým složením jako např. bez kofeinový Rooibos. Nebo se jedná o chuťově sladké, turecké nečaje. 
Čtyři pravidla klidných svátku i pro vás ! Čtyři pravidla klidných svátku i pro vás !  Gabriela Vávrů  Nenechte se vmanipulovat do zbytečného uklízení, leštění nábytku i oken. A že sousedka od vedle zvládne 15 druhů cukroví ? Co na tom, vždyť jich nemusíte mít tolik. 
Nalezeno 120 (z 200 článků) Stránek výsledku:  1  2  3  4  5 ...  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Hele, Hanko, ptá se novomanželka své kamarádky, myslíš, že třeba i po takových dvaceti letech manželství s Tomášem budu moci mluvit o sexu? No jistě, mluvit určitě....

Fitnesska.cz
Citát:

Kdyby jen bylo možné klesnout do náruče ženy - a přitom neupadnout do jejích rukou!
(Montherlant)

Ohodnocení dále
Kalanetika -cvičení pro zpevnění celého těla.
Clanek se mi velice. libil. Prosim, doporucte mi videokazetu ..
5 z 5 hvězdiček!
Reklama
Danielle Bird
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz