Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Čtyři pravidla klidných svátku i pro vás !   Čtyři pravidla klidných svátku i pro vás !   Gabriela Vávrů  Nenechte se vmanipulovat do zbytečného uklízení, leštění nábytku i oken. A že sousedka od vedle zvládne 15 druhů cukroví ? Co na tom, vždyť jich nemusíte mít tolik. 
 Dali jste si do Nového roku nějaké předsevzetí?   Dali jste si do Nového roku nějaké předsevzetí?   Gabriela Vávrů  Rok se přehoupl jako nic a máme tu Další. Co nás v něm čeká a co nás nemine? Mnoho filozofů, osobností z veřejného a politického života si rok co rok klade právě tuto otázku a snaží se jí co nejpravděpodobněji zodpovědět. 
 Dítě a kapesné.   Dítě a kapesné.   Gabriela Vávrů  Kolikrát se Vám již stalo, že Vám dítě přišlo ze školy a stěžovalo si na nespravedlnost, kdy jejich spolužák má větší kapesné než samo dostává? Problém kapesného se stává poslední dobou velice aktuální. Již malé děti v první třídě dostávají od rodičů určitý příděl peněz. Některé děti dostávají dokonce dosti vysoké peněžní částky. 
 Dobré zaměstnání.   Dobré zaměstnání.   Gabriela Vávrů  Sehnat v dnešní době dobré zaměstnání není vůbec snadná věc. V mnohých případech nepomáhá ani praxe a vysokoškolské vzdělání. Poté se stává, že člověk, který na určitou profesi studoval léta na vysoké škole musí pracovat ve zcela odlišném oboru, který s vystudovaným zaměřením nemá nic společného. 
 Domácí mazlíček.   Domácí mazlíček.   Gabriela Vávrů  Otravuje Vás dítě mámo, táto, já chci psa? Odoláváte návalům proseb i toužebným očím potomka? Slyšíte stále častěji sliby typu já se budu lépe učit nebo budu pravidelně uklízet a podobně ? Tak to jste na dobré cestě do blázince nebo podlehnout a koupit prvního pejska, který Vám přijde do cesty. 
 Dospělost ...   Dospělost ...   Gabriela Vávrů  Určitě si pamatujete dobu, kdy jste jako malá holčička chtěla být už veliká jako Vaše maminka. Dospělost tenkrát lákala. Skoro každá holčička chtěla být princeznou, co si pro ní přijede ten krásný princ na bílém koni. 
 Džíny jsou nesmrtelným kusem oděvu.   Džíny jsou nesmrtelným kusem oděvu.   Gabriela Vávrů  K stylu našeho života nepatří jen výše bankovního konta. Ani nelze za styl života označovat jen způsob, jakým se kdo stravuje. Styl života je pojem, který obsahuje celkový způsob jak, který člověk žije, které věci upřednostňuje, jak se obléká, jaké má názory, co hlásá. Je to zkrátka pojem, který je v označení každého člověka zcela individuální. 
 Jak se vám líbila MISS 2002?   Jak se vám líbila MISS 2002?   Jiří Semenec  Nejprve jsem se s partnerkou usadil u televize a rozhodně se nedohadoval, která je nejhezčí. Zprvu jsme moc fandili Lence Taussigové, ale jak nabývala cen i sebevědomí.. Přesto jsem byl rád, že se jí daří. Jen bylo vidět jaká nervozita tam je.. 
 Jak zastavit běh času..   Jak zastavit běh času..   Gabriela Vávrů  Hltáme stránky v časopisech, kde jsou vyfotografované krásné modelky a herečky. Těm, kterým je dávno přes třicet, vypadají na dvacet a padesátileté sotva na těch třicet. Jak se jim, ale daří prolomit brány času? 
 Je mezi ženami a muži rovnoprávnost?   Je mezi ženami a muži rovnoprávnost?   Gabriela Vávrů  Myslíte si, že postavení žen v pracovním poměru je zcela rovnocenné, nebo u nás stále převládá názor, že žena patří za plotnu a k dětem a muž je ten vyvolený, který má právo budovat kariéru a živit rodinu? 
 Když jsou vánoce za námi..   Když jsou vánoce za námi..   Jiří Semenec  Nový rok před námi, asi také čekáte co hezkého nám přinese, snad to bude méně problémů, více pohody, štěstí i lásky. Alespoň minimálně tenhle raneček obalený štěstím Vám přeji.. 
 Když nás ženy přepadne den blbec!   Když nás ženy přepadne den blbec!   Gabriela Vávrů  Taky Vás všechno štve. Ráno nestíháte autobus, jako naschvál už nemají odpoledne pečivo, na poště je prostě neskonalá fronta a navíc celý den prší. Dítě Vám onemocnělo, do kalhot se téměř nevejdete jak jsou Vám těsné a manžel zrovna zavolal, že se zdrží v práci ačkoliv máte zítra narozeniny. 
 Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?   Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?   Gabriela Vávrů  Láska na celý život, kdo by jí nechtěl zažít. Srdce bije jako zvon a samým štěstím by se Vám chtělo vykřičet své pocity do světa. Tak to je ta pravá, bezhlavá zamilovanost. Mladé dívky sní o chlapci, se kterým stráví zbytek svého života. 
 Menstruační potřeby věc veřejně diskutovaná.   Menstruační potřeby věc veřejně diskutovaná.   Gabriela Vávrů  Menstruace už není věc, o které by bylo hanba mluvit. Doby, kdy hovořit o takových věcech bylo tabu jsou dávno ty tam. Reklama na dámské, menstruační potřeby našla své místo nejen na televizní obrazovce, ale také v časopisech s dámskou tématikou. Výrobci dámských, hygienických potřeb se předhánějí ve své nabídce. 
 Milujete Vánoce ?   Milujete Vánoce ?   Gabriela Vávrů  Když se řekne slovo "vánoce" mnoho z nás si představí stromeček, dárky, vánočního kapříka a také spousty krásných pohádek. Jsou ale i tací, kteří už v listopadu podléhají depresím při prvním zvuku koled, a pohledu do vánočně vyzdobených výloh obchodů. Marně se pak snaží uniknout.. 
 Modelky a jejich dokonalost   Modelky a jejich dokonalost   Gabriela Vávrů  Všichni se zatajeným dechem sledujeme modelky jak vstupují na předváděcí molo. Ta postava, ty nohy, vlasy, pleť. Prostě dokonalost sama, a protože si neumíme představit obyčejnou ženu, že by mohla docílit stejné krásy, jako ony, vidíme v nich téměř éterické bytosti. 
 Nadělte si osmáka..   Nadělte si osmáka..   Gabriela Vávrů  Vánoce pro mě letos stejně jako vloni jsou časem klidu, odpočinku, pohody a především voňavého cukroví. Jo, sladké to je moje. V minulém roce jsem pod stromečkem našla překvapení ve formě osmáka. 
 Nedostatek času, častá stížnost žen..   Nedostatek času, častá stížnost žen..   Gabriela Vávrů  Ženy trpí dvakrát více nedostatkem času než muži. Musí totiž zvládat nejen své pracovní povinnosti vůči zaměstnavateli, ale také obstarat vše potřebné pro rodinu, někdy k tomu všemu přibývá i starost o staré rodiče. 
 Nechala by jste si vylepšit postavu ?   Nechala by jste si vylepšit postavu ?   Jiří Semenec  Podíváte se do zrcadla a najednou si řeknete, chtělo by to větší prsa, méně tuku na břichu a tak dále. Prostě málo která žena je spokojena s tím jak vypadá a nic nezmůžou slova obdivu jejího partnera, nebo kamarádek. 
 Občas remcám i na kole..   Občas remcám i na kole..   Gabriela Vávrů  Tuhle jsem byla přesvědčena svým přítelem, jako již mnohokrát sdílet s ním společně krásy přírody ze sedla bicyklu. Přírodu mám ráda a sportování mi také není cizí, ale že bych byla na kole nějaký nadprůměr to se říci nedá, na rozdíl však od mého přítele. Padesát kilometrů žádná vzdálenost, jak on s oblibou říká. 
Nalezeno 120 (z 39 článků) Stránek výsledku:  1  2  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Barman kárá nového číšníka: Přestaňte s tím vyhazováním opilých lidí ven z restaurace! Ale proč? V minulém zaměstnání to byl docela běžný způsob. Nojo, ale uvědomte si, že teď už pár dnů pracujete v jídelním voze!

Fitnesska.cz
Citát:

Kdo jednou zradil, marně slibuje věrnost.
(Moliére)

Ohodnocení dále
Napomáhá sport i v oblasti sexu ?
Aho napomáhá a to zcela na 100% ..
5 z 5 hvězdiček!
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz