Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II
Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II
Informace
Napiš nám
Jak se vám líbila MISS 2002?

Nejprve jsem se s partnerkou usadil u televize a rozhodně se nedohadoval, která je nejhezčí. Zprvu jsme moc fandili Lence Taussigové, ale jak nabývala cen i sebevědomí.. Přesto jsem byl rád, že se jí daří. Jen bylo vidět jaká nervozita tam je.. Poslední dobou je MISS stále více komerční záležitostí a je to vidět na každém jejich kroku, vše nacvičeno, vše podrobeno drilu jako na vojně.

Asi jsem nebyl jediný, koho překvapila hubenost některých dívek, alespoň, že již nevíme jejich váhu. Sám si myslím, že pár kilo navíc, by některým dívkám na kráse přidalo a ne ubralo. Ale to je již věcí, každé z nich, i když sám věřím tomu, že jsou do své hubenosti spíše tlačeni reklamní agenturou, než sebou samou.

Nevím asi jsem zkažený tím, že mě spíše upoutá štíhlá dívka, ale které nejsou vidět žebra při každém nádechu a je na ní vidět, že se nebojí sportu. Ale takhle extrémní to bylo jen u pár dívek. Ale možná to je vše způsobeno tím, jak se dívky stravují pár dní před vystoupením.. Je to stejné, jako u modelky co se chystá no módní přehlídku. Tam se také nemůže promenádovat po módním molu s pěti knedlíky se svíčkovou v žaludku. Prostě by nebyla vyrýsovaná, jak si zrovna představuje.. A tak mě přepadl hlad při pohledu na ně, ale věřím, že pokud se najedí, za pár dní budou ještě hezčí, prostě tu máme mnoho krásných dívek i žen.

Tři nejkrásnější dívky ČR roku 2002: vítězka Kateřina Průšová (uprostřed), první vicemiss Kateřina Smržová (vlevo),druhá vicemiss Radka Kocurová (vpravo).

Ideální váha je hodně závislá na objemu svalstva a podílu tuku v těle. Ale lze říci, že každá dívka co zhubla pod tuto mez pocítila, že to již není ono, prostě tělo samo vydá řadu signálů. Pokud máte nízký podíl tuku v těle a pravidelně cvičíte bude vaše váha větší, než stejně vysoké a štíhlé dívky.

Přesto jsem měl velkou radost, že vše nevyhrála jediná dívka, možná i proto, že tam rozhodně nebyla hezká jen ona sama. Tři nejkrásnější dívky ČR pro rok 2002 - vítězka Kateřina Průšová, první vicemiss Kateřina Smržová, druhá vicemiss Radka Kocurová. Titul Miss sympatie, Miss internet a Miss televizních diváků si odnesla dvacetiletá vysokoškolačka Lenka Taussigová. Takže nezbývá, než jim přát, ať jim život nebere radosti co jim nyní nadělil.

A co si myslíte vy ? Slušelo jim to, ale některé jsou hubené až moc, nebo je vaším snem mít takovou postavu ?

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz