Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Cestování » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Mládí a dospívání...
Mládí a dospívání...
Informace
Napiš nám
Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl II

Dále si něco málo povíme o ostatním, co je možné vidět v této kouzelné ZOO. Další specialitka této zoologické zahrady - návštěvníci se mohou kochat subtropickou nebo tropickou atmosférou ptačího zvířectva a rostlinstva. Pravděpodobným cílem zahrady bylo co nejvíce přiblížit tato přírodní pásma i nám. Osobně si myslím, že se jim to podařilo, výsledný dojem je více než působivý. V tomto oddělení můžete také, pokud budete mít štěstí, narazit na právě vylíhnutá mláďata ptáků o která se zde v líhni starají.

Kdo z Vás má slabost pro napětí a rád trošku toho děsivého vzrušení nechť navštíví noční zvířata. Přinejmenším se pobaví, když zahalen tmou bude bystřit svůj zrak a snažit se prohlédnout do skleněných vitrín skrývajících zvířátka, která aktivně žijí během noci.

Snad nejvíce žádaná je tato zahrada pro své Safari. Návštěvníci v polootevřených autobusech /chybí zde skleněná okna/ projíždí několik kilometrů areálem, kde jsou volně vypuštěná zvířata. Můžete spatřit volně se pasoucí druhy antilop, buvolů, zeber apod. A to už je přeci zážitek. Ani nemusíte marně toužit po návštěvě afrického safari, tato zoo vám nabízí vše- a splní i ty přání, která se vám jinak mohou zdát téměř nedosažitelná.

Takže vzhůru na zvířátka, máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..

A vy nám třeba můžete napsat, která ZOO je pro vás nejhezčí, pokud opomeneme volnou přírodu.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Anastasia D.
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz