Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Vadí vám při sexu světlo ?
Vadí vám při sexu světlo ?
Informace
Napiš nám
Kde hledat toho pravého ?

Připadá Vám, že jste už prošli svět křížem krážem a člověk se kterým by jste chtěli strávit zbytek života, není k nalezení? Říkáte si, že snad už na Vás žádný ten pořádný chlap nezbyl, že už jsou všichni lepší muži zadaní, že je prostě přebráno? Nevěste hlavu! Napadlo Vás, že možná děláte něco špatně. Možná je chyba přece jen na Vaší straně. Záleží, kde svého vyvoleného hledáte, ale také jaké máte na něj požadavky. Nejste sami, kdo dělá pořád ty stejné chyby stále dokolečka. Chyby, které Vám brání objevit muže svých snů, který může stát nepoznán nedaleko od Vás.

Mladé ženy inklinují k seznamování na různých zábavných akciích, diskotékách, koncertech, house parties. Zde se většinou seznamují ne za moc střízlivých okolností a podle toho ten výsledek také vypadá. Cožpak je muž, kterého jste poznala po pěti panácích tvrdého alkoholu a jehož hlavním cílem bylo dostat Vás do postele perspektivním člověkem do budoucna?

Možná se Vám zalíbil právě ten hezoun na kterého všechny známe letí a on si povšiml právě Vás. Jste plna nadšení, vznášíte se a snesla by jste mu k nohám modré z nebe. Všichni Vám tiše, možná i nahlas závidí. Vy se zprvu pasete jejich závistí, ale jak čas letí začne ve Vás hlodat strach, že by jste mohla o svého milého přijít. Je přeci tak obletován ženami a on se tomu vůbec nebrání.. Ha, problém je na světe a může se Vám lehko stát, že namyšlený člověk na svou krásu, brzy otvírá náruč jiné..

Zastavte se a zapřemýšlejte! Čas nečeká a vy ačkoliv jste dnes ještě mladá a plna ideálu zjistíte, že tomu nebude tak navždy. Přijde den, kdy si budete muset přiznat, že čas letí a vy se musíte někde „zabydlet“. V tu chvíli pro Vás bude důležitá spousta věcí při výběru partnera a nato je potřeba myslet už s předstihem.

Univerzální recept neexistuje, ale každá žena bez výjimky touží po partnerovy spolehlivém, na kterého by se mohla spolehnout i v té nejtěžší životní situaci. Nebude vždy dobře. Život Vám může přichystat nejednu hořkou chvilku v různých podobách. Potom Vám opora v podobě správného partnera bude dvojnásobnou pomocí.

K čemu je Vám krása muže, pokud nemá ušlechtilý cit. Krása je věc pomíjivá. Dnes je frajer a za několik desítek let to bude třeba plešatý dědula. Třeba plešatý, ale musí Vás mít rád, musíte mít společné zájmy. Je potřeba, aby se mezi vámi vybudovalo pevné, upřímné pouto.

Hledejte muže, který bude splňovat Vaše požadavky, ale hledejte s vědomím, že každý z nás má nějaké chyby a záleží jen a jen na nás samotných, které chyby jsme schopni akceptovat a které už ne. Marně se neříká, že ty „nejdražší klenoty“ většinou zůstanou někde v koutě bez povšimnutí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz