Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Oslovíte sexy muže na ulici ?
Oslovíte sexy muže na ulici ?
Informace
Napiš nám
Když muž se ženou snídá..

Právě tuhle větu Karel Gott zpívá ve své notoricky známé písni. Jenže, pokud jste pro muže, pouze jeho milenkou, rozhodně se na společné snídaně těšit nebudete. Je známo, že v 98% muži se svými milenkami nesnídají, ale odchází již ve večerních hodinách za svými „ legálními, společností uznávanými manželkami. Ano, být pouze milenkou má své pro a proti. Pokud k onomu dotyčnému opravdu cítíte, nějaký hluboký cit, pak Vám hrozí ve většině případů neodvratitelné zklamání. Muže sice přitahují jejich milenky, ale zůstávají se svými manželkami.

Ať už je to z důvodu snahy nerozbořit rodinu kvůli dětem nebo z důvodu prostě jen zvyku nejvíce bude trpět žena v pozici milenky. Samozřejmě tehdy, pokavaď si na svou úlohu „ženy do postele“ a nic víc nezvykne a nerozhodne se tedy těžit jiným směrem, než tím citovým, tedy z finančního i materiálního hlediska.

Možná těm slabším povahám, kteří jdou do takového riskantního vztahu, můžeme-li to tak vůbec nazvat vztahem, opravdu k muži poutá jen pouhý cit a ne zištné city doufá, že se muž dříve či později rozvede. Ve většině případech tak tomu ,ale opravdu není. Proč by muž měnil už zaběhnuté dobře fungující koleje. Sex mu dodá v dostatečné míře milenka a manželka zařídí vše ostatní. Počínaje vařením, přes úklid, praní ošacení a konče starostí o děti. Takový muž cítí určitou svobodu ve svém jednání, aniž by si uvědomoval co činí svému okolí. Ten, jehož svědomí je dostatečně obrněno vůči výčitkám se může na této lajně pohybovat i několik let v kuse.

A výhody pro onu dotyčnou, která je pro muže výhradně jen objektem krásy a sexu? Vedle určitých finančních výhod a věcných darů si zachovává svým způsobem také svou nezávislost. Ona se přeci nemusí starat o jeho špinavé prádlo, nebo co uvařit k obědu, to už je starostí manželky.

Na druhé straně je ochuzena o mnoho věcí, které se mohou dostat výhradně ženě, jež je po boku muže, společensky uznávaná. Tedy návštěva restaurace nebo kina v blízkém okolí bydliště je i dnes přeci jen společenským tabu, protože lidské, ostré jazyky a pomluvy jsou stále ještě v módě. Pokud Vás být milenkou neláká a není pro vás určitou přirozeností a stylem, který z určitého důvodu preferujete, raději si nalezněte muže volného, tedy svobodného, rozvedeného nebo vdovce. Určitě si tím ušetříte nejednu slzu v oku a vlastně nejen sobě.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz