Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Danielle Bird
Nové články dále
Rozvod nutností – proč přibývá rozvedených manželství.
Rozvod nutností – proč přibývá rozvedených manželství.
Informace
Napiš nám
Když jsou muži v přechodu.

Je na Vás nervózní? Nesouhlasí věčně s Vašimi názory? Hádá se přímo s oblibou? A jeho věk překročil padesát let? Pak vězte, že možná právě Váš partner je v přechodu! Že je přechod záležitostí pouze ženskou? Tak to je opravdu mýlka. Někteří muži se skutečně po dovršení věku padesáti let dostávají do mužského přechodu. Někteří to nemusí ani zpozorovat, jiným se to může vyhnout. Pokud Váš partner nepatří právě mezi ty vyvolené nevěste hlavu. Nemusí být nervózní a pořád nespokojený právě proto, že by Vás neměl rád nebo chytal „druhou mízu“. Důvodem může být právě přechod. Projevuje se nejen psychologickými symptomy, ale také fyziologickými náznaky, které na rozdíl od psychických nemusí být tak markantně znatelné.

To je většinou také důvodem, proč nervozitu a náhlý odlišný pohled partnera na svět, než bylo u něj vždy obvyklé, nepřisuzujeme ničemu jinému než nejčastěji sami sobě. Snažíme se pouze odhalit co děláme špatně místo, abychom partnerovi pomohli. V lepším případě se na čas s jeho nepřístupným chováním smíříme, v tom horším to vede k neustálým hádkám, které mohou vyústit až v dlouholetou manželskou nespokojenost.

Hlavní fyziologické náznaky přechodu se projevují náhlým přírůstkem na váze, sníženou chutí na sexuální aktivity, případně stále častější neschopnost. Pocity horka a zčervenání ve tváři.

Mnoho mužů netuší, že se tomuto neodvratnému procesu „lidského stárnutí“ mohou vyhnout! Nemusí přecházet bouřlivě na červenou, ale zlehka na zelenou. S tou potvůrkou přechodem, který tolika mužům často nevědomky sužuje partnerský vztah se dá lehko zatočit. Na vinně je úbytek mužského hormonu testosteronu, který má za účel podporu sexuálních žláz, růstového hormonu a tedy se významnou měrou podílí také na budování svalové hmoty. Čím je tedy muž starší, tím je udržení kvalitní svalové hmoty stále problematičtější s tím se potýkají zejména starší, stále aktivní kulturisté.

Dnešní medicína udělala veliký pokrok kupředu. Muži si mohou zachovat svou pohodu, sexuální funkce i apetit v pokročilém věku. Stačí pouze pod lékařským dohledem doplňovat chybějící hormon v umělé formě. Bohužel nelze podle mých informací dodat tento hormon formou dárcovství, transplantace. Uměle Vám tento hormon ve formě léků, může předepsat sexuologický lékař.

Je důležité nejen pro muže samotné, ale také pro jejich trpělivé, milující partnerky, aby naše pevní protějšky hodili, alespoň na chvilku za hlavu svou ješitnost, která jim nedovoluje si nějaký takový problém přiznat a v zájmu svém i své vyvolené navštívili sexuologa.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz