Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Život bez mobilu ?
Život bez mobilu ?
Informace
Napiš nám
Co se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?

Podle čeho si muži vybírají ženy, které je přitahují je takřka známo. Kam sklouzne jejich pohled poprvé, při pohledu na ženské tělo je také určitě jasno, ale jak je to s ženami ohledně mužů. Tak to už by mohl říci s určitostí málokdo.

Co přitahuje ženy na mužích a podle čeho si vybírají svého životního partnera? Kterou partií nejvíce preferují? Mnoho žen Vám namítne, že na kráse nezáleží, vzhled není přeci to nejpodstatnější pro šťastný a trvalý vztah. Vzhled Vašeho vyvoleného, však přeci jen tak od věci není. I kdyby byl daný muž sebedokonalejší, nejchytřejší na světě, ale vypadal jak „ strašák do zelí“ žilo by se Vám velmi těžko v takovém vztahu. Přinejmenším by Vás to stálo mnoho sil a přetvářky. Pozor ani takový milionář, o kterém ženy tajně sní, není to pravé ořechové, kdyby byl ošklivý jak noc. Možná by to nejedna žena překousla, ale potají si chodila užívat jinam.

Takže sexuální přitažlivost je jedním z důležitých faktorů, úspěšného partnerského soužití. Co tedy ženy na mužích nejvíce vzrušuje?

Ženy dávají všeobecně přednost mužům, kteří umí zdůraznit své přednosti a naopak nenápadně potlačit své tělesné nedostatky. Muž, který chodí pěkně oblečený a navoněný, má půl úspěchu v kapse. Ženy ani tak nezajímá velikost mužova pohlavního údu, jak se mezi muži, mylně traduje. Samozřejmě, že to nesmí být úplně malinkatý kašpárek, protože s tím se hraje špatně dobré divadlo, ale ženy nechtějí ani obří rozměry. Dobrý milenec se neskrývá za velikým přirozením, ale za dobrou sexuální fantazií. Ženy chtějí muže, který je dokáže uspokojit také jinak, než pohlavním stykem, musíme vzít totiž v potaz, že více než polovina žen je vzrušitelná nejvíce v klitoriální oblasti.

Co ale ženu více než zaujme dobře vypracovaný, zpevněný a kulaťoučký zadeček. Takový má jen málokterý muž, protože to znamená, že majitel takového pozadí nelení, ale věnuje se aktivně nějakému sportu. Aneb podle zadku, poznáš sportovce! Račte si všimnout, že muži, kteří jenom posedávají u pivka v hospodě a dívají se v televizi na fotbálek nebo hokej, mají pozadí jaksi větší a povadlé. To pak nevypadá v džínách pěkně. Takové pozadí ve Vás nemůže vyvolat chuť na sexuelně žhavé hrátky. Zato takový zadeček pěkně tvarovaný v přiléhavých džínách nebo slipech, to je už jiná.

Dámy nepotřebují mít vedle sebe sex-bomby. Nač mít chlapa, za kterým se každá ženská otočí, a který také většinou mrkne po každé sukni. To by nemělo dlouhého trvání. Ženy chtějí muže, kteří o sebe umí pečovat, jejich vzhled jim není lhostejný, ale nepřehání to a zachovávají si svou mužskou přirozenost. Musí z nich sálat pocit bezpečí, bezpečná náruč, kterou ženě nabídnou.

V kurzu nejsou ani příliš svalnatá, kulturistická těla. Když je svalů moc a jsou jako jedna veliká boule, ženy to spíše odpuzuje a připomíná jim to vypracovaná těla trestanců ve věznicích, většinou zdobena pestrým tetováním. Tělo muže by mělo mít nějaký ten sval, ale pouze s mírou. Takovou podmínku splňuje odvětví rekreačního fitness. Je to totiž odlehčená forma posilování. Muži své svaly zpevní, vypracují si tělo, ale jenom do podoby souměrné postavy. Navíc součástí fitnessu je propojení více sportů dohromady, znamená to zdraví životní styl a aktivní pohyb nejen spoustu dřiny jak je tomu u kulturistiky.

A co se týče žádaného účesu? Na prvním místě je určitě kratší střih. Ty tam jsou doby, kdy byly moderní dlouhé vlasy. Ženy chtějí v muži cítit opravdu muže a k tomu prostě krátký sestřih účesu patří. A na závěr ke všemu by měl muž, ať už je jakýkoliv, to totiž platí všeobecně, přibalit krásný úsměv a zamrkat svýma podmanivýma očima.

Pak se totiž nám ženám rozklepou kolena a my propadneme tomu odvěkému ďáblovi, mužskému pokolení.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 12 /01/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz