Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Lze cíleně zeštíhlit určitou partii těla ?
Lze cíleně zeštíhlit určitou partii těla ?
Informace
Napiš nám
Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?

Možná to vypadá jako podivný dotaz, ale když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že není až tak od věci. Ono totiž není problémem se s vypracovaným tělem dostat do modelingu, ale naopak je horší se tam udržet a zachovat si zdraví.

Proto pokud chcete být modelkou, buďte i fitnesskou.. Mnohokrát jsem slyšel názor, že je u modelek velmi rozšířený takový prazvláštní stav obezity. Jde o to, že mnoho na pohled krásných děvčat nemá zpevněné svaly a tím pádem jsou sice hubené ( některé spíše vyzáblé), ale v jejich těle je stále vysoké procento tuku. Je to způsobeno tím, že tento stav štíhlosti nemají od cvičení, ale od okrádání těla o stravu. Raději nebudeme zabíhat do detailů ohledně nízkého příjmu důležitých minerálů i vitamínů, asi každému je to jasné ( možná i jim.) Naštěstí i mezi modelkami začíná převládat zjištění, že bez cvičení v posilovně, běhání či jízdě na kole je těžké se udržet v popředí zájmu reklamních agentur i mužů. Z čehož mám velkou radost a to nevlastním žádné fitcentrum.

Prostě mě bude hřát fakt, že ty dívky na titulních stránkách nejsou rosolovité vyhubliny, ale že mají své štíhlé tělo pokryté svaly, které si vypracovávají sportem. Proto pokud si myslíte, že máte na to být modelkou a toužíte se jí stát, tak nepřestávejte cvičit v posilovně, běhejte venku, prostě sportujte. Jedině tak se udržíte ve formě a nebudete muset své tělo trápit hlady, protože na vypracovaném těle se nějaké to kilo ztratí jako nic. A pokud si chcete jen zasportovat staňte se Fitnesskou v pravém smyslu slova. Žijte zdravě, posilujte a dbejte o krásu svého těla jako i o vnitřní soulad s vaší myslí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz