Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Nakupujete v second handu?
Nakupujete v second handu?
Informace
Napiš nám
Jak vypadat hubeněji.

Docílit efektu hubenější postavy, lze částečně i jiným způsobem, než je sportovní aktivita a diety. To jak se oblékáme vyjadřuje nejen náš postoj, estetické cítění, ale také míru naší zodpovědnosti. Známou skutečností je, že černá barva zeštíhluje, možná je to jeden z důvod oblíbenosti této barvy. Potlačit nedostatky postavy a naopak zvýraznit její přednosti lze nejen oblečením, ale také vhodnými doplňky, třeba páskem, zajímavou broží, šátkem.

Módní průmysl je dnes na takové výši, že dokáže potlačit nedostatky různého typu. Zpevnit vyčnívající bříško, zvětšit poprsí, opticky zmenšit stehna, snížit nebo naopak prodloužit postavu.

Za účelem zpevnění některých patrii jako je zadeček nebo vyčnívající břicho jsou nejvíce praktické stahovací typy kalhotek. Na zvětšení poprsí se používají podprsenky typu push up a bardot.

Pokud toužíte prodloužit svou postavu, nejlépe Vám tuto službu zajistí dlouhé rovné sukně nebo šaty, opticky pak budete působit vyšší. Nevěste hlavu, že jste menšího vzrůstu, těšte se, že narozdíl od jiných si můžete dovolit s přehledem jehly a další obuv na vysokých podpatcích, aniž by jste si připadala jako Eiffelovka.

Pro malá poprsí se nehodí oblečení typu body nebo plavky v celku, ty by způsobilo dojem ještě více zploštělého hrudníku. Raději volte plavky dvoudílné nejlépe typu push up- při širších bokách se vám určitě zalíbí plavkové kalhotky s nohavičkou. Jsou moderní, elegantní a navíc vám zakryjí nějaký ten špíček. Malé poprsí se velmi dobře vyjímá v šatech s řaseným dekoltem, který vzbuzuje dojem, že skrývá i to co tam není...

Baculky mají často tendenci skrývat svou tlustší postavu, pod velkým množstvím oblečení a to i v letním období. Není se ale za co stydět i žena při těle, může vypadat velmi elegantně a sexy. Ženy typu Venuše, byly symbolem krásy i v době antiky. Lepší je nosit volné oblečení, které může mnoho zakrýt.

Hubeným postavám zase pro změnu volné oblečení vůbec nesluší - zanikají v něm. Doslova na nich visí. Proč si ošklivit svůj vzhled, když si můžou takové typy žen dovolit přiléhavé oblečení- to dovolí jejich přednostem vystoupit na povrch.

Široký výběr střihů kalhot může dopomoci také vylepšit celkový vzhled postavy. Takže se nebojte experimentovat a přírodě trošičku dopomoci. Výsledný efekt může být až nadmíru překvapivý.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz