Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Odpočinek » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.
Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.
Informace
Napiš nám
Vonné tyčinky a esenciální oleje.

Vonné tyčinky a esenciální oleje nám mohou pomoci pozvednout skleslou náladu. Navodí příjemné uvolnění ve chvílích, kdy jsme unaveni po namáhavé práci, nebo potřebujeme jenom pročistit hlavu po náročných pracovních úkolech. I v partnerském vztahu se aromatické oleje uplatní. Intimní atmosféra při dobré večeři může být nevšedně podtržena právě příjemně se linoucí vůní – zbytek večera je jen a jen na vás.

Vonné tyčinky se prodávají v orientálních vůních připomínající pohádku o princezně Šeherezád. Vůně opia může být malinko omamující- neohrožuje však naše zdraví. Pro lepší vychutnání vůně orientálních tyčinek se kupují dřevěná dřívka, na která se vonná tyčinka umisťuje. Nemusíte se tedy bát, že padající popel by Vám zašpinil ubrus. Ani riziko požáru nehrozí. Vonné tyčinky nehoří, ale pouze doutnají, čímž vzniká uvolňující vůně z plápolajícího kouře. Přesto je vhodné občas vyvětrat, nebo nechat trochu pootevřené okno, sníží se tím síla vůně.

Aromatické oleje se aplikují do aroma lampy. Pro vůni , která se rozprostře po celé místnosti stačí pouze zanedbatelné množství oleje /2-3kapky/ zahřát v aromalampě. Různé druhy vůní se liší svými vlastnostmi. Citrusové vůně rozjasní mysl, levandule uklidňuje a jiné druhy mohou pomoci s nachlazením nebo jinými neduhy.

V dnešní společnosti se aromatické oleje využívají zejména pro svou schopnost uvolnit mysl a dopřát si relaxaci ve formě příjemné vůně.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz