Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Vaření » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Kuře, hlavně chutně - díl II
Kuře, hlavně chutně - díl II
Informace
Napiš nám
Zeleninový salát s tuňákem.

Zeleninový salát s tuňákem

Ingredience: pro dvě osoby:

1 paprika, 4 ks rajčat, 1 větší cibule, 2 větší mrkve, 6 ředkviček, 1 salátová okurka, 2 ks tuňáka v konzervě /doporučuji spíše v olivovém oleji než ve vlastní šťávě/, 10 dkg tvrdého sýra vcelku, celozrnné pečivo nebo křupavé chleby.

Postup zpracování:

Jednotlivé druhy zeleniny nakrájíme a smícháme s tuňákem, přidáme nastrouhaný sýr a salát můžeme nejlépe chlazený podávat buď samotný, nebo jako přílohu použít celozrnné pečivo, nebo křupavé chleby, které mají minimální množství tuku a lze si vybrat z mnoha příchutí od sýrových, zeleninových, grahamových nebo kukuřičných.

- Salát je vhodný jako malá lehčí večeře nebo jako odpolední svačina v parném létě. Osvěží a zároveň dodá vitamíny a potřebné bílkoviny s min. množstvím tuku.

Věřím, že někdo z vás mi vytkne použití tuňáka v konzervě pro obsah emulgátorů a umělých barviv. Z vlastní zkušenosti, však nepociťuji jakýkoliv dopad tuňáka v konzervě na lidské zdraví a považuji ho jako vhodný zdroj bílkoviny i pro sportovce. Netvrdím však, že každý se mnou musí souhlasit.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz