Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Cestování Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Přejete si kávu?
Přejete si kávu?
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím.. Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Icod de Los Vinos- město motýlů.   Icod de Los Vinos- město motýlů.   Gabriela Vávrů  Nejen takto by se dala specifikovat charakteristika tohoto vábného městečka nacházející se v severní části ostrova Teneriffe. 
 Jak zvolit ten nejlepší hotel pro svou dovolenou.   Jak zvolit ten nejlepší hotel pro svou dovolenou.   Gabriela Vávrů  Mnoho lidí přemýšlí o tom, jak si vybrat ten nejlepší hotel pro svou zahraniční dovolenou. Je možno zvolit mezi různými kategoriemi hotelů. Počínaje jedno hvězdičkovými až po opravdu luxusní čtyř hvězdičkové nebo dokonce pěti hvězdičkové. Dalším výběrovým kritériem je volba se stravováním nebo bez stravování. Lze si zvolit ubytování se snídaní, s polopenzí nebo s celodenním stravováním. 
 Jičín, město pohádky.   Jičín, město pohádky.   Gabriela Vávrů  Jičín je malebné menší městečko, které se nachází v Podkrkonoší, mezi Novou Pakou a Turnovem. Právem si zaslouží přízvisko město pohádek. Vždyť právě o Jičínu se zmiňuje Václav Čtvrtek ve své pohádce o Rumcajsovi. Dospělým i dětem je jistě známa ona věhlasná Jičínská věž a zámek, kde sídlil zlý knížepán. 
 Kam na výlet i za poznáním.   Kam na výlet i za poznáním.   Gabriela Vávrů  Pro výlet celé rodiny je jako stvořená návstěva Nového Města nad Metují. Menší městečko, které se nachází nedaleko Náchoda láká k turistickým návštěvám nejen místním zámečkem, ale také přírodními krásami, které se poblíž nacházejí. 
 Loro park na ostrově Teneriffe – atrakce nejen pro děti.   Loro park na ostrově Teneriffe – atrakce nejen pro děti.   Gabriela Vávrů  Jestliže se rozhodnete navštívit ostrov Teneriffe, nezapomeňte zajít do zdejšího Loro parku. Je to nejznámější zoologický park na ostrově. Pro mnoho turistů se stal vyhledávaným místem každý rok. Jsou zde k vidění nejrůznější druhy zvířat, obdobně jako v zoologické zahradě. Potěší Vás pohled na gorily, šimpanze, tygry, tučňáky, mořské ryby a velké množství druhů papoušků. 
 Na sobotu v Sobotce.   Na sobotu v Sobotce.   Gabriela Vávrů  Toto malé městečko se nachází nedaleko Jičína ve východních Čechách směrem na Mladou Boleslav. 
 Setkání se zajímavými lidmi – z kanárských ostrovů.   Setkání se zajímavými lidmi – z kanárských ostrovů.   Gabriela Vávrů  Při našem putování po Tenerife, jedním ze čtyř kanárských ostrovů jsme se setkali s panem Pavlosem, jedním z kanárských obyvatel. Co je na panu Pavlosovi zajímavé? 
 Španělská Costa Brava - od jídla k zábavě.   Španělská Costa Brava - od jídla k zábavě.   Gabriela Vávrů  Můžete si užít svou dovolenou na plné obrátky, protože nabídka je veliká. Chcete se projet lodí po moři? Není nic jednoduššího, každý den dvakrát denně se pořádají okružní plavby lodí kolem pohádkového hradu .. 
 Španělská Costa Brava.   Španělská Costa Brava.   Gabriela Vávrů  Čas dovolených, čas léta se pomaličku blíží, proto bychom Vás rádi pozvali k návštěvě malebné oblasti Španělska Costa Brava. Zveme Vás sice jen virtuálně pomocí našich internetových stránek, ale pokud se Vám tento článek zalíbí neváhejte a změňte ho i ve skutečnost. Dovolenou na Costa Bravě nabízí totiž nejedna cestovní kancelář. 
 TENERIFFE – ostrov věčného jara, flory a radosti.   TENERIFFE – ostrov věčného jara, flory a radosti.   Gabriela Vávrů  Pojďte se s námi toulat po ostrově, kde jaro nikdy nekončí, moře šplouchá a zeleň přímo láká k odpočinkovým procházkám. 
 TENERIFFE, díl II   TENERIFFE, díl II   Gabriela Vávrů  Navštívíte-li však nějaké ze severních letovisek Teneriffe. Možná vám nebudou stačit finanční zdroje na ten nej – nej hotel, ale vše vám bude bohatě vynahrazeno v podobě bujné vegetace. 
 Za krásami Orlických hor.   Za krásami Orlických hor.   Gabriela Vávrů  Nevíte kam v létě vyrazit? Nemáte peníze na zahraniční dovolenou? Nesmutněte! Přesvědčte se o pravdivosti tvrzení, že všuda dobře, ale doma nejlépe. Ne, neděláme si z vás legraci, protože toto rčení nemusí nutně znamenat, že nejlépe je ve vašem uklizeném obyváku,ale může znamenat krásu české krajiny. Vždyť Čechy mají tolik krásných míst, která stojí zato navštívit. 
 Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl I   Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl I   Gabriela Vávrů  Určitě stojí za zmínku toto kouzelné místo pro výlet a to nejen pro děti, ale i nás dětským střevíčkům již odrostlé. Tato zoologická zahrada v porovnání s jinými v české republice má své charakteristické kouzlo zejména ve způsobu, kterým poskytuje lidem radost.. 
 Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl II   Zvířátka nejen pro děti, aneb ZOO - díl II   Gabriela Vávrů  Dále si něco málo povíme o ostatním, co je možné vidět v této kouzelné ZOO. 
Nalezeno 114 (z 14 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Vtip pro pobavení:

Víte, proč se blondýna směje, když je bouřka? Protože si myslí, že ji fotí.

Fitnesska.cz
Citát:

Každý génius má v sobě trochu šílenství.
(Aristoteles)

Ohodnocení dále
Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?
Je to těžké řici někdo muže chodit každý den a regeneruje do ..
4 z 5 hvězdiček!
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz