Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Posilovna jako relaxace po práci
Posilovna jako relaxace po práci
Informace
Napiš nám
Toleruje vám partner vaše kamarády ?

Již jsme tu měli článek o tom jaké to je, když kolem muže obletuje několik dívek, jemu to věrných kamarádek.. Rozhodně to pro většinu z vás není příjemné, tedy pokud nejste tou kamarádkou, ale jak reaguje ten váš na vaše „kamarády“ ? Každá žena jistě zažila lehký trapas ve stylu „ kdo to byl a co s ním máš ?“ Prostě je to tak, že někdo žárlí více, někomu je zase vše jedno, ale to je zase jiný extrém. A pokud se okolo vás stále netočí několik mužů, lačnících po vašem doteku, tak by to muže nemělo vykolejit, ale rozhodně by vše neměl nechat bez povšimnutí. Tedy pokud mu není dvanáct nebo sedmdesát, tam je veškerá snaha stejně marná..

Každý muž snáší takovéto soky v lásce nerad, a proto záleží jen na vás jak si bude vše vykládat a zda pochopí, že se jedná o kamarádství a neměl by se obávat že vás ztrácí. Asi vašemu vztahu neprospěje fakt, že je přesvědčen o faktu vaší neviny jako o věci takřka nemožné. Snažte se to párkrát vysvětlit a pokud je úspěch stále v nedohlednu a pokud se třeba jen poohlédnete po nějakém muži a oheň je na střeše, asi to opravdu nemá cenu.. Ono chvilku to může být zábavné, vypadá to, že na vás stále myslí a že mu nejste lhostejná. Což by bylo krásné, ale v takovémto případě asi zhola nemožné.

Proto, pokud razíte s kamarády na večírek, není zrovna ideální to partnerovi říci se slovy“ to si pořádně užiji, s tebou stejně nic není.“ Ale pokud ho vezmete sebou, zase riskujete, že „ kamarádi“ se jaksi zapomenou a budou spolu s vaším partnerem holdovat pěnivému moku z chmelových šišek.

Prostě vše se může vymstít a i nevinná sešlost s kamarádem nemusí pro vás dopadnout zrovna nejlépe, ale to rozhodně není důvod k tomu kamarádství zavrhovat !

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz