Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?
Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?
Informace
Napiš nám
Tolerujete mu jeho kamarádky?

Asi to znáte, i muž má rád okolo sebe společnost a někdy je mezi nimi i několik kamarádek. Ale jak se na to tváříte vy ? Vadí vám ten pocit ? Připadáte si jaksi odstrčená, nebo na vás padají chmurné myšlenky, možné budoucí nevěry ? Problém je totiž v samé podstatě mužské komunikace, pokud si totiž muž vybírá kamarádku, nezřídka to bývá hlavně kvůli jejímu vzhledu, prostě mu imponuje. Nemusí to ale nutně znamenat, že s ní chce skončit večer, trochu více intimněji, než by jste si přála. Ale co si budeme povídat, pokud spolu budou o samotě je to již především na nich. Jen oni vědí, nebo alespoň tuší co vše si spolu přejí zažít. A především záleží na tom, co k vám cítí váš partner, protože pokud vás miluje, těžko ho ve střízlivém stavu uloví jiná žena. Takže není nutné se bát každé ženy v jeho okolí, protože tomu se stejně nevyhnete, prostě dnešní mladý muž má i kamarádky.

Ale o co by jste se měla snažit ? Především o to, trochu je poznat, přeci jen se nemusíte tolik obávat pokud jeho kamarádky mají své protějšky a jejich vztahy jsou vcelku vydařené. O mnoho horší jsou „ kamarádské šelmy „ tedy dívky, nebo ženy bez stálého partnera, pro které je sex potěšení a lov protějšku zábava.

Ale rozhodně nepočítejte s tím, že se můžete spolehnout na své kamarádky. I zde je známo mnoho případů zlomených srdcí a pošlapaných citů.

Prostě základem každého vztahu musí být důvěra v toho druhého i v sebe. A pokud mezi sebou máte hezký vztah, máte ve většině případech vyhráno. Prostě, měla by jste znát jeho přátelé i kamarádky, tak jako by i on měl znát ty vaše. A měla by jste si být jistá jeho city k vám a pokud máte nějaké obavy, ohledně některé jeho kamarádky, svěřte se mu. Pokud ho hned nebudete obviňovat z možné nevěry, jistě vás vyslechne a pochopí.

Osobně si myslím, že pokud se partneři mají opravdu rádi a záleží jim na tom druhém, tak nevěra není velkým nebezpečím. Přesto není běžné, aby někdo vyhledával raději kamarádky, než svoji partnerku, ale protože nejsme samotáři, tak jistě spolu budete vyhledávat společnost.

Tak se zbytečně nebojte jeho dívčích kamarádek, pokud je v jejich společnosti pouze ojediněle, znáte je a není v jejich společnosti sám, ale třeba s vámi.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Kristia Knowles
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz