Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Danielle Bird
Nové články dále
Buďte sexy i pod stromečkem!!
Buďte sexy i pod stromečkem!!
Informace
Napiš nám
JAK mlsat a přitom zůstat jako tyčky ?

Ano, neklameme Vás zajímavým nadpisem. Opravdu lze mlsat a přitom neztloustnout! Nutno však dodržet určitá pravidla. Pokud čekáte, že vám zde budeme servírovat dortíky, sušenky a bonbony v jejich obvyklé podobě, tak se opravdu mýlíte a raději přeskočte na jinou stránku našeho webu. Pokud si, ale chcete zdravě zamlsat rozhodně neodcházejte předčasně. Je pravda, že cukry sami o sobě nejsou takovým zlem jako tuky. Pokud se chcete nějak omezovat raději omezte tuky než cukry, protože tuky se na rozdíl od cukrů špatně spalují a jejich kalorická hodnota je dvojnásobně vyšší.

Takže rada číslo jedna : na etiketách potravin pečlivě sledujte obsah tuku. Je rozhodně rozhodujícím faktorem než obsah cukrů. Pokud ovšem netrpíte cukrovkou, nebo zvýšenou hladinou cukru v krvi.

Je pravda, že ani cukry, tedy ty jednoduché nejsou pro zdraví a naši postavu tím pravým ořechovým. Na druhou stranu je také pravda, že fakta jsou jedna věc a praxe druhá. Zkuste si přesvědčit své chuťové buňky, že už nikdy si nedají nic z té hory dobrůtek co se na našem trhu nabízejí. Uvidíte, že efekt bude zcela opačný. Možná vydržíte týden nedát si nic dobrého. Oželíte načas dortíky, sušenky a veškeré sladkosti, ale pozor opravdu jenom načas. Vydržíte týden – ti s pevnými nervy možná i dva, ale potom se vrhnete s lačnou chutí na vše sladké co vám přijde pod ruku. Takže ty dvě kila, která za čtrnáct dní drastického strádání shodíte, zase obratem naberete a budete mít opravdu velké štěstí pokud to budou jenom ona shozená dvě kila.

Takže rada druhá: nikdy si neříkejte, že už v životě nepozřete žádnou sladkost- snažte se vyzrát na své chuťové buňky a hledat náhražky vašich oblíbených sladkostí, které neohrozí Vaši figuru.

Místo smetanových jogurtů zvolte jejich nízkotučnou variantu. Výborné jsou jogurty Vitalinea s min. množstvím tuku. Dalším typem může být Jogobela light, která obsahuje navíc umělé sladidlo. Bíle nízkotučné jogurty můžete obohatit podle vlastní chutí např. ovocem, musli apod. Získáte tak zdravou lehkou snídani nebo svačinku.

Na svačinu se hodí také nízkotučné zakysané produkty. Můžeme je sehnat jak v kyselejší , tak sladké formě. Na trhu jsou lehko dostupná acidofilní mléka, zákysy a dokonce i zakysaná mléka s bio- kulturou, která chrání náš zažívací trakt. Vodítkem Vám vždy musí být množství tuku obsaženého ve výrobku.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz