Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Když jsou muži v přechodu.
Když jsou muži v přechodu.
Informace
Napiš nám
Opalujete se nahá ?

Možná je to trochu všetečná otázka, ale v dnešní době již ne tak šokující. Prostě vyznavačů opalování, zcela bez plavek, či u žen jen bez podprsenky je stále dost. Pravdou je, že nahota je lidská, ale pravdou také je, že jiný pohled je na dvacetiletý pár, či přestárlé důchodce. Prostě každý má na to právo, ale ne každému to připadá sexy. Prostě, mnoho lidí se necítí dobře, pokud jsou nazí ve společnosti, jim neznámých lidí, někomu zase vyhovuje pokud je nezná.

Ale hlavní otázkou není jak se člověk cítí, pokud je nahý, ale jak nahotu vnímá. Protože hezké plavky či spodní prádlo dokáže dát tělu nádech více erotický, než samotná nahota. Možná je to dáno tím, že člověk má bohatou fantazii a rád si vše dokresluje. A zároveň tím i ztrácíte pocit soukromí. To také může být důvod, že většina dívek, které se za své tělo stydět opravdu nemusí, nudistickou pláž zrovna nemiluje.

Maximálně se odhodlají k více vykrojeným plavkám, či se budou opalovat bez podprsenky, čímž mají, alespoň částečný pocit volnosti. A opravdu věřím tomu, že to pro vás může být příjemnější, třeba jen do doby, než plavky uschnou.

Jediné štěstí je v tom, že dnes již nemusíte nikoho pohoršovat tím, co vyhovuje vám. A pokud nemáte zrovna dobrý pocit z nudistické pláže a přesto se chcete opálit, bez šňůrkových přechodů. Není nic jednoduššího, stačí si lehnout třeba na zahrádce, nebo verandě. Jen pozor na slídily, i těch je stále dost.

Ale pravdou je, že každý člověk upřednostňuje něco jiného, takže nenechte se nutit do návštěvy nudistické pláže, ale stejně tak nenuťte toho svého k tomu aby se opaloval nahý, pokud se svlékne jen za soumraku..

A hlavně nezapomeňte, pokud se opalujete a bez plavek zvláště, nezapomeňte se namazat opalovacím krémem.. Ono připálené pozadí, nebo prsa, to asi nebude to nejpříjemnější .. ani nejzdravější.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz