Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Vegetarián – jen zelenina a ovoce, no to snad ne!
Vegetarián – jen zelenina a ovoce, no to snad ne!
Informace
Napiš nám
Jak zastavit běh času..

Hltáme stránky v časopisech, kde jsou vyfotografované krásné modelky a herečky. Těm, kterým je dávno přes třicet, vypadají na dvacet a padesátileté sotva na těch třicet. Jak se jim, ale daří prolomit brány času? V duchu mávne spousta žen rukou. Říkají si, kdybych měla také tolik peněz, bylo by mi hej. To se jim pak utrácí za drahé zkrášlovací prostředky, prášky na hubnutí a další vymoženosti, pro podporu, proti stárnutí a udržení štíhlé postavy, jež peněž chtiví vědci dovádějí, skoro k dokonalosti.

Ale pouze v penězích to není. Pravda některé herečky podstupují plastické operace, odsávání tuku z těla i obličeje s vyrovnáním kůže, liftingem, aby odstranily vrásky napsané časem. Dokonce se s tím ani netají. A proč taky? Plastické, estetické úpravy lidského zevnějšku se stávají všedností, nejen v zahraničí, ale začínají se zabydlovat i u nás. Pro značné finanční náklady s nimi spojené si je zatím mohou dovolit převážně lidé z takzvaně vyšších společenských vrstev.

Ani plastické operace nejsou všemocné. Odsátý tuk se může začít hromadit na jiných místech těla, pokud nezačnete věnovat pozornost správné životosprávě a cvičení. Když se budete stresovat a podléhat negativním náladám i lifting obličeje brzy ztratí na své účinnosti.

Nejdůležitější je být prostě fit a v pohodě. Lidé, kteří mají přirozenou krásu, ale hlavně krásu, která vyzařuje z jejich nitra, vypadají stále mladě. Nikdy bychom jim nehádali jejich skutečný věk. Při podrobnější studii těchto osob zjistíme, že se usmívají, často mají dobrou náladu a nepodléhají depresím, nebo negativním vlivům ze strany okolních lidí. Racionální stravování je pro ně samozřejmostí. Stravují se tak přirozeně a ani si neuvědomují své počínání, jako něco mimořádného a neobvyklého. Stejně tak přirozeným je jim pohyb a meditační cvičení pro podporu radostného myšlení.

Zkuste se naučit myslet kladně. Každý den zkuste nalézt něco pěkného co Vám daný den přinesl. Ráno se zamyslete na co se těšíte v tento den. Může to být třeba dobrý oběd, nebo návštěva fitness centra , ale také pěkně strávený večer s Vaším partnerem. Večer před spaním přehodnoťte svůj den a nepohlížejte na to špatné s utrápenou tváří, berte to jako zkušenost, ze které můžete čerpat do dalších dní. Naopak hodnoťte to dobré a krásné, co se ten den stalo, co se povedlo, nebo Vám udělalo radost.

Každý den musíte prožít něco pěkného, když si to ale dokážete zároveň uvědomit, začas docílíte poznání, že vlastně začínáte kladně uvažovat. To je první krůček k spokojenému životu. Kdo je spokojený, stává se i krásným, protože na nás nemůžou působit negativní vlivy způsobené stresem a chaosem v každodenním životě v takové míře.

Někteří lidé to umí. Proto nám připadají krásní a věčně mladí. Žijí totiž v harmonii s přírodou a vlastním tělem. Když budete v „pohodě“ nebudete chtít tolik mlsat . Sladkosti totiž ženy často využívají k tomu, aby ukonejšily svou špatnou náladu nebo rozmrzelost. Budete se stravovat zdravěji a také cvičení Vám bude způsobovat více radosti. A budete krásní nejen tělem, ale i vnitřně, prostě pokud budete okolo sebe šířit štěstí a pohodu, bude se i vašim přátelům, nebo rodině žít o poznání lépe.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bettina Burghart
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz