Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » O sportu i cvičení Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Brenda Kelly
Nové články dále
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! díl II
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Břicho, stehna, zadek- prostě hrůza!!!   Břicho, stehna, zadek- prostě hrůza!!!   Gabriela Vávrů  Pohled do zrcadla je pro mě zdrcujícím zážitkem. Tlustá stehna, zadek jak meloun a břicho, inu jako nafukovací míček. Taková a podobná slova každý den vyslovují ženy při pohledu na svou postavu do zrcadla. Když je nevyslovují nahlas, alespoň si to myslí. 
 Co je pro vás motivací? Proč cvičit?   Co je pro vás motivací? Proč cvičit?   Jiří Semenec  Možná to bude hlavně pro to, aby vaše tělo bylo nejen ve vašich očích žádoucí. Aby ladné křivky vašeho těla zdůrazňovaly pevné svaly, které nenarušují vaši ženskost, ale zároveň Vám dopřejí ten krásný pocit – být ve formě. 
 Cvičení je investicí do budoucna.   Cvičení je investicí do budoucna.   Gabriela Vávrů  Sportovní aktivity jsou velmi znatelnou investicí do naší tělesné schránky. Nejenom, že aktivní sportovní život nám vylepší postavu, co se estetičnosti týče, ale také nás ochrání před spoustou závažných civilizačních nemocí vznikajících v důsledku obezity. 
 Cvičení místo čokolády.   Cvičení místo čokolády.   Gabriela Vávrů  Obdobné reakce jako cvičení u nás může přivodit i pojídání oblíbených cukrovinek např. čokolády. Ta také vyvolá stavy podobné slastnému omámení, avšak představa, že v jejich důsledku se nám břicho promění v nevzhlednou pneumatiku, už tak lákavá není. 
 Cvičení – když chřipka přichází..   Cvičení – když chřipka přichází..   Gabriela Vávrů  Chřipka Vám právě poklepává na dveře, ale vy to ignorujete. Práce je důležitá a Vaše sportovní aktivita také. Jsem přeci sportovec tělem i duší, prohlásíte a mažete si to rychle na kolo nebo do fitka. Ono se to přeci nějak sklepe. 
 Cvičit můžete v kterémkoliv věku.   Cvičit můžete v kterémkoliv věku.   Gabriela Vávrů  Ano, opravdu není nikdy pozdě a nikdy brzy. Cvičit může člověk od útlého dětství až do stařeckého věku. Čím dříve se cvičením začnete, tím se pro Vás rychleji stane přínosem do života, ale také součástí vašeho života. 
 Cvičit při menstruaci, ano či ne?   Cvičit při menstruaci, ano či ne?   Gabriela Vávrů  Mnoho žen se v průběhu měsíce nevyhne tzv. svým dnům. Některá žena si je protrpí a jiná o nich téměř ani „ neví“ . Častým problémem před samotnou menstruací je zvýšená chuť k jídlu, a to z důvodu změny hormonální hladiny v těle. Výjimkou není ani zvýšený výskyt migrény, čili úporné bolesti hlavy v závislosti na menstruačním cyklu. 
 Chceme hubnout.   Chceme hubnout.   Gabriela Vávrů  Po Novém roce je k vidění značná přelidněnost ve všech sportovních zařízeních. Člověku by se snad zdálo, že veškeré posilovny ve městě zavřely a zbyla pouze ta jedna jediná, kam zrovna chodíte vy. 
 Jak se vyvarovat poškození těla díl I.   Jak se vyvarovat poškození těla díl I.   Gabriela Vávrů  Cvičení pokud je prováděno špatným způsobem nám může přichystat nejedno nemilé překvapení. Bolest namožených svalů je jednou z těch nejmenších, závažnější jsou potom poranění svalů nebo dokonce jejich natržení. 
 Jak se vyvarovat poškození těla díl II.   Jak se vyvarovat poškození těla díl II.   Gabriela Vávrů  Cvičení pokud je prováděno špatným způsobem nám může přichystat nejedno nemilé překvapení. Nyní se budeme věnovat nebezpečí natržení svalů. 
 Jak se vyvarovat poškození těla díl III.   Jak se vyvarovat poškození těla díl III.   Gabriela Vávrů  Cvičení pokud je prováděno špatným způsobem nám může přichystat nejedno nemilé překvapení. Nyní se budeme věnovat snad všem známé problematice bolesti zad. 
 Jak se vyvarovat poškození těla díl IV.   Jak se vyvarovat poškození těla díl IV.   Gabriela Vávrů  Cvičení pokud je prováděno špatným způsobem nám může přichystat nejedno nemilé překvapení. Nyní se budeme zabývat rizikem celkového vyčerpání organismu. 
 Lze cíleně zeštíhlit určitou partii těla ?   Lze cíleně zeštíhlit určitou partii těla ?   Gabriela Vávrů  Neznám ženu, která by byla stoprocentně spokojená se svým tělem. Jedna chce větší prsa, jiná menší pozadí, ploché břicho a další zase menší stehna. Zkrátka být tak akorát, jak to zrovna diktuje společenská představa ideální ženy. 
 Lze mít krásné, pružné tělo pokud jste necvičila?   Lze mít krásné, pružné tělo pokud jste necvičila?   Gabriela Vávrů  Myslíte si, že cvičení už pro Vás nemá žádný význam? Ta nejvhodnější léta už máte za sebou a břicha jako pneumatiky se už nemůžete zbavit? 
 Lze opravdu předělat a vylepšit jakoukoliv partii lidského těla?   Lze opravdu předělat a vylepšit jakoukoliv partii lidského těla?   Gabriela Vávrů  Každá žena na sobě najde nejeden nedostatek. Příliš silná stehna, veliký zadek, vypouklé břicho a mnoho dalších tělesných nedostatků, které je nutí nepodívat se do zrcadla. Dokonce i ženy, které podle Vašeho mínění těmito komplexy trpět nemohou Vám řeknou ,že jsou části těla, se kterými nejsou tak zcela spokojeny. 
 Muži nechtějí mít doma dokonalou ženu.   Muži nechtějí mít doma dokonalou ženu.   Gabriela Vávrů  Každá žena, chce být krásná. Mnoho žen, si myslí, že bude vypadat kouzelně, když se bude oblékat dle poslední mody. To je typ žen, které dokáží utratit velké množství peněz za oblečení a kosmetiku. 
 Nejste štíhlá ? A co s tím?   Nejste štíhlá ? A co s tím?   Gabriela Vávrů  Trápí vás, že nejste štíhlá, nejste plnoštíhlá, ale vyloženě tlustá? Vadí vám, když se podíváte do zrcadla, prostě vaše tělo není zrovna ideální? Nevěšte hlavu, jsme tu my. 
 Nepodceňujte odpočinek !   Nepodceňujte odpočinek !   Jiří Semenec  Ano i odpočinek může formovat vaše tělo, možná to zní podivně, ale určitě jste již někde slyšeli, že svaly regenerují a „narůstají“ v klidové fázi tréninku.. 
 Protahování a cvičení.   Protahování a cvičení.   Gabriela Vávrů  Mnoho lidí má tendenci protahování svalů podceňovat. Berou ho jako zbytečnost, která pouze ubírá čas, který by mohl být využit jiným způsobem. A to je zásadní chyba. 
 Spinning - obliba v ČR stoupá.   Spinning - obliba v ČR stoupá.   Gabriela Vávrů  Módou začíná být návštěva fitness center za účelem spinningového tréninku. Proč se stává právě spinning natolik oblíbenou aktivitiou. Co takový rotoped , lze srovnat spinninogový trénink s tréninkem na rotopedu, popřípadě jízdním kole? Ani laik nepřehlédne určité shodné znaky. Šlape se na tom, je to aerobní cvičení, spalují se tuky, čímž se hubne, posiluje se činnost srdce. Co je to ? Bicykl, rotoped nebo spinningové kolo? 
Nalezeno 120 (z 22 článků) Stránek výsledku:  1  2  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

K doktorovi přijde pacient a strašně se mu třesou ruce. "Pijete hodně?" ptá se lékař. "Ani ne. Většinu toho rozbryndám."

Fitnesska.cz
Citát:

Cizí žena se zdá hezčí.
(Italské přísloví)

Ohodnocení dále
Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?
Je to těžké řici někdo muže chodit každý den a regeneruje do ..
4 z 5 hvězdiček!
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz