Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Klady i zápory L-carnitinu.
Klady i zápory L-carnitinu.
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Buďte sexy i pod stromečkem!!   Buďte sexy i pod stromečkem!!   Jiří Semenec  Víte co by mu udělalo radost, nebo co si vůbec přeje? Myslím si, že pokud Vám na něm opravdu záleží a milujete ho, nebude potřeba drahých dárků, ale jen pár maličkostí, okořeněných sexem. 
 Co muže naladí na sex?   Co muže naladí na sex?   Jiří Semenec  Je toho docela hodně, určitě již víte, že některým mužům stačí malý náznak vašeho zájmu, ale trochu horší to může být s vaším stálým partnerem, i když zase máte tu výhodu, že jej více znáte.. 
 Co se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?   Co se líbí ženám na mužích a mužům na ženách?   Gabriela Vávrů  Podle čeho si muži vybírají ženy, které je přitahují je takřka známo. Kam sklouzne jejich pohled poprvé, při pohledu na ženské tělo je také určitě jasno, ale jak je to s ženami ohledně mužů. Tak to už by mohl říci s určitostí málokdo. 
 Co si muži myslí o sexu ?   Co si muži myslí o sexu ?   Gabriela Vávrů  Mají muži svá tajná přání, která před ženami skrývají ? A co vlastně od žen chtějí ? 
 Dáreček k sv. Valentýnu.   Dáreček k sv. Valentýnu.   Jiří Semenec  Copak čekáte od své drahé polovičky k tomuto svátku zamilovaných ? Tady Vám přikládáme malý obrázek pro vaše potěšení. 
 Jak být při sportu sexy a nepřehnat to?   Jak být při sportu sexy a nepřehnat to?   Jiří Semenec  Možná chcete zapůsobit na nějakého muže ve svém okolí, ale jak na to ? Je třeba si hlavně uvědomit, že je mnoho věcí, kterými můžete muže na sebe upozornit, ale je jich také mnoho, kterými můžete vše pokazit. 
 Jak připravit potomka na sexuální život.   Jak připravit potomka na sexuální život.   Gabriela Vávrů  Máte dceru nebo syna, kteří jsou právě v tom věku, kdy se začínají zajímat o svět sexuality? Nevíte co s tím a máte obavy, aby jste něco nezanedbali? 
 Jaké kalhotky jsou pro vás nejpříjemnější ?   Jaké kalhotky jsou pro vás nejpříjemnější ?   Jiří Semenec  Pro každou z vás platí jistě jiná měřítka co se týká spodního prádla, zatímco v mladém věku si dívka nemůže moc vybírat, protože záleží na tom co se líbí její mamině. Později to je již plně na ní a ještě později i na jejím partnerovi a jak se blíží stáři, a křivky upadají zase jen na ní samotné.. 
 Jaké spodní prádlo je na vás nejvíce sexy ?   Jaké spodní prádlo je na vás nejvíce sexy ?   Jiří Semenec  Záleží v kterém se budete cítit nejvíce sexy, pak si myslím, že není problém o tomto přesvědčit i muže vedle vás.. Ale pravdou je, že některé kousky oděvu, jsou pro muže hodně provokativní.. 
 Jakou máte sexuální fantazii ?   Jakou máte sexuální fantazii ?   Gabriela Vávrů  Já osobně se domnívám, že muži, stejně jako ženy mají silnou sexuální fantazii. Umí experimentovat a chtějí vyzkoušet leccos. Někdy se ale bojí o tom mluvit, natož zkusit rovnou realizovat... 
 Jakou preferujete antikoncepci?   Jakou preferujete antikoncepci?   Gabriela Vávrů  Ochran před početím je mnoho, od nejstarší ( nemilovat se ) až po dnešní hormonální pilulky. Stačí si jen vybrat tu pravou a pak jen mít partnera toužícího po vás, stejně jako vy po něm. 
 Je AIDS problematikou pouze homosexuálů?   Je AIDS problematikou pouze homosexuálů?   Gabriela Vávrů  Lidé si myslí, že problematika AIDS se jich ani v nejmenších netýká. Je to snad jen riziko, týkající se homosexuálů, lesbiček a fetujících jedinců? Tento chybní názor stále ještě přetrvává a to zejména u mladých lidí začínajících žít sexuálním životem. 
 Jste PANA no a co?   Jste PANA no a co?   Gabriela Vávrů  Trápí vás, že už vám zrovna není šestnáct a jste ještě pořád pana? Stydíte se, protože vaše vrstevnice si první sexuální zkušeností už dávno prošly. Zrovna jste objevily muže svých snů a bojíte se jeho reakce, až mu sdělíte tuhle skutečnost. 
 Líčíte se před sexem ?   Líčíte se před sexem ?   Jiří Semenec  Možná, vám to připadá jako blbost, možná zase normální.. Ale věřte tomu, že občas je třeba udělat změnu i v takovýchto maličkostech.. 
 Lze ho přinutit, aby nosil sexy slipy?   Lze ho přinutit, aby nosil sexy slipy?   Jiří Semenec  Že ho neustále přitahují krajkové kalhotky na vašem zadečku, nebo miluje ten pocit dráždit vás přes satén ? A pokud jdete kolem výlohy spodního prádla, tak se zastavuje a pak vám pošeptá, že ten světle červený podvazkový pás a ty tanga jsou přímo na vás. A jsou moc Sexy? 
 Máte dostatek energie na sex?   Máte dostatek energie na sex?   Gabriela Vávrů  Dnes se konečně dostává do popředí léta zavrhovaná fyzická aktivita ve formě sportu. Jdeme s dobou, jdeme se západem. Není snad městečka, kde by nebyla možnost aktivního vyřádění se.. 
 Milování po cvičení ?   Milování po cvičení ?   Jiří Semenec  Určitě to znáte.. Cítíte se příjemně unaveni, ale přesto se na mysl vkrádá myšlenka na sex. 
 Mladší nebo raději starší?   Mladší nebo raději starší?   Gabriela Vávrů  Ženy věnují stále větší důslednost při výběru svého životního partnera. Nese to nejspíše doba, příliš mnoho násilí, negativní informace v televizním zpravodajství, špatné vztahy mezi lidmi. To vše nás nutí zvolit si protějšek, který by vyhovoval našim nárokům na lásku, romantiku, životní jistotu a spokojený život. 
 Napomáhá sport i v oblasti sexu ?   Napomáhá sport i v oblasti sexu ?   Jiří Semenec  Možná to zní podivně, ale jen si to přiznejme, pěkně formované tělo ženy jistě potěší muže a stejně je tomu i naopak. Neznamená to ale, že toto platí ve všech případech. Prostě pokud přeženete sport a dostanete se za hranice zdravého pohybu, jistě to bude mít dopad i ve vašem sexu a bohužel opačný něž by si každý člověk přál. 
 Nemusím s ním spát, ale chci…   Nemusím s ním spát, ale chci…   Gabriela Vávrů  Jste také jedna z těch mála žen, co uznávají spontánní sex. Pochutnat si na dobré večeři, pustit relaxační hudbu, zapálit vonnou svíčku a jen tak mimochodem posílat nevtíravé sexuální posunky nebo je naopak opětovat. A postupně krůček po krůčku se dostávat do stavu vášně s vaším milovaným. Ano tak by to mělo být. 
Nalezeno 120 (z 26 článků) Stránek výsledku:  1  2  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Maminka říká malému Pepíčkovi: "Musíš hodně papat, abys byl silný jako tatínek." - Pepíček se podiví a odpoví: "Ale mami, tatínek není tak silný. Já totiž jednou viděl u něj v práci, jak ho paní sekretářka nafukovala..."

Fitnesska.cz
Citát:

Pohlédnou-li děti očima poprvé, usnívají se.
(Honoré de Balzac)

Ohodnocení dále
Jak se vám líbila MISS 2002?
no musím říci že to bylo super a lepší ja spledování penthpu ..
5 z 5 hvězdiček!
Reklama
Danielle Bird
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz