Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Jaké to je v čajovně ?
Jaké to je v čajovně ?
Informace
Napiš nám
První odvážné krůčky za vysněnou postavou – díl I

Každá z nás žen má ke svému zevnějšku kritický postoj. Neznám jedinou ženu, která by byla opravdu, ale opravdu se svou postavou úplně spokojená. Tu je převislá kůže na bříšku, tuhle zase moc tlustá stehna, ten obrovský zadek je nemožný a ten nemožně široký pas, škoda mluvit. A když už je vše, jakž takž dle našich představ, tak bychom alespoň chtěli větší prsa nebo delší vlasy. Vlasy přirozenou cestou asi nikdo z nás výrazně nezmění. Ale své tělesné proporce můžeme správným stravováním a cvičením dost ovlivnit. Nelze to, ale ani za týden, ani za měsíc, je to otázka tvrdé dřiny několika měsíců, spíše let.

Nevěřte reklamě na zázračné prostředky, kde nic nedělám a spolknutím zázračné tabletky, nebo vypitím zázračného čaje se z vás stane rázem twiggy, protože to opravdu nefunguje. Jediné co se Vám může podařit, je v lepším případě si ublížit po žaludeční stránce a v tom horším si můžete dokonce rozházet celý metabolismus, což není vůbec záviděníhodná situace. Jen postupná úprava životního postoje Vám zaručí trvalé, viditelné výsledky. Navíc samotná dieta, kdyby Vám pomohla snížit váhu, bez cvičení budete mít povadlou kůži a povadlé hýždě bez svalů nepůsobí nijak lichotivě.

Není účel zhubnout, ale upevnit si své zdraví a to i do budoucna. Ve stáří se nám to patřičně vrátí nebo-li jak se budeš o své tělo starat v mládí tak se ti ve stáří odmění. Určitě znáte obrázky anorektiček a bulemiček. Dnes ve světě reklam a reflektorů je to bohužel obrázek reality. Mnoho dívek i žen v neustálém honu na ideální postavou může opravdu tak skončit a statistiky tomu nasvědčují, že procento takto nemocných žen stále stoupá. Chceme, aby jste se cítili dobře, dobře vypadali a neopustilo vás zdraví, takže na drastické diety zapomeňte!!

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 První odvážné krůčky za vysněnou postavou – díl I   První odvážné krůčky za vysněnou postavou – díl I 
 První odvážné krůčky za vysněnou postavou – díl II   První odvážné krůčky za vysněnou postavou – díl II 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Anastasia D.
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz