Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl I.
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl I.
Informace
Napiš nám
Proč by o sebe měly ženy pečovat?

Nikdo nepochybuje o tom, že by ženy o sebe měly pečovat. Chtějí zůstat mladé a atraktivní do vysokého věku. To znamená pečovat o své tělo. Je zcela normální záležitostí, že ženy z rozvojových zemí navštěvují každý měsíc kadeřnický salón, pedikúru a kosmetiku. Chodí cvičit do fitness – center nebo jiných sportovních zařízení.

 

České ženy se teprve začínají orientovat ve vysoké škále nabídek těchto služeb. Pořád ještě  pečují o svůj vzhled samy, v domácím prostředí. Snaží se tak ušetřit peníze. Týká se to hlavně žen, které pracují za minimální mzdu. Raději si koupí barvu a obarví vlasy, než aby využily služeb kadeřnictví a platily za práci.

 

Málo žen sportuje, spíše naopak. Raději se drží v ústraní nebo cvičí doma, kde je nikdo nevidí. Důvodem je stud  spojený s případnou nadváhou nebo s nedostatkem sebedůvěry. Je to určitý přežitek z minulosti, kdy takové služby neexistovaly a ženy mohly vybít energii maximálně tak v sokole.

 

Ženy by si měly udělat na sebe čas i  v dnešní uspěchané době. Neznamená to utratit vydělané peníze za zkrášlování těla. Kadeřnických služeb můžeme využít třebas jen jednou za dva měsíce. Důležité si je při návštěvě těchto služeb odpočinout. Pro ženy to je přínosem nejen po stránce fyzické, ale také po stránce psychiky.

 

Cvičení je důležité pro udržení dobrého zdraví a kondice. Ve fitness – centru je široký výběr nejrůznějších aktivit. Ženy mohou cvičit aerobik,  dělat spinning nebo posilovat. V každém větším městě je možno navštívit krytý plavecký bazén. Lze tak plavat i v zimním období. Pro ženy je to vhodná relaxační metoda, která zpevňuje ochablé svaly, ulevuje bolavým zádům a nezatěžuje klouby.

 

Ženy jsou potěšeny, když jim někdo řekne, že dobře vypadají. Chtějí být sexy a atraktivní. Nedělají to jen pro sebe, ale také pro muže a okolí.. Chtějí zůstat věčně mladé.

 

Cvičení je přínosem i v pokročilém věku. Sport pomáhá udržet organismu vysokou obranyschopnost před nemocemi a zdravotními potížemi. Pokud někdo v mládí sportuje , nebude pro něj problém udržet si aktivní život i ve stáří. Co se v mládí naučíš, jako bys ve stáří našel.

 

Dobře vypadající ženy to mají v životě lehčí. Pokud se k tomu přidají i slušné znalosti a pracovitost, mají stoprocentní šanci na sehnání kvalitního zaměstnání. Zaměstnavatelé kladou důraz na vzhled svých zaměstnanců. Znalosti a vystupování jsou také důležité, přesto téměř 90% zaměstnavatelů přijímá zaměstnance do pracovního poměru podle vzhledu a prvního dojmu, který udělají.

 

Kdo by chtěl ošklivou sekretářku, že? Vedoucí pracovníci a majitelé firem si dobře uvědomují jakým způsobem může být dobrý vzhled přínosem pro jejich firmu. Obchodní partneři raději budou komunikovat a uzavírat kontrakty s mladou, dobře vypadající dámou, nežli se ženou, která o sebe nedbá.

Příjemný vzhled je důležitý pro kariéru v oblasti top- managementu. To si plně uvědomují i muži na těchto vysokých postech. Nezdráhají se navštívit kosmetičku nebo nehtové studio. Spousta lidí se při komunikaci dívá druhým na ruce a dobře upravené nehty jsou dobrou vizitkou. Muži ztrácejí zábrany využívat služeb, které dříve náležely jen pro ženy. Vědí, že investovat peníze do vzhledu se vyplatí.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 22 /06/ 2004.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz