Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Vadí vám při sexu světlo ?
Vadí vám při sexu světlo ?
Informace
Napiš nám
Jak používat spalovače tuku.

Spalovače tuku jsou účinnou berličkou v našem boji za vysněnou postavou. Je třeba však dodržet několik důležitých pokynů. Mezi ten první pokyn patří, použití spalovačů 30 minut před výkonem, popřípadě jednorázově na noc před spaním. Někteří lékaři se však k použití na noc nepřiklánějí protože tvrdí, že zamezuje možnost spánku, takže se vám lehko může stát, že nebudete moci usnout.

Já osobně využívám spalovačů před výkonem. 30 minut je právě tak potřeba k tomu, aby spalovač začal účinkovat a mitochondrie začaly uvolňovat tuk na povrch buňky,protože v tomto okamžiku lze snáze, rychleji a účinněji spalovat tuk. V tuto chvíli je čas na aerobní aktivitu. Tím, že zvedneme aktivitou také tepovou frekvenci je výhodou, že její pokles je pozvolný, takže spalujeme ještě nějaký čas po výkonu. Spalovače nám pouze pomáhají urychlit časový proces, kdy začneme spalovat tuky .

Obvyklý proces v našem těle je uzpůsoben skutečnosti, že jako první spalujeme glukózu čili cukrové zásoby v játrech a svalech postupně pak přichází na řadu uvolňování tuků a s ním i spalování části bílkovinné svaloviny. Tím dochází k tak nežádoucímu efektu u kulturistů a lidí vyznávajících fitness, kdy společně s tukem se nám částečně odbourá vedle špíčků i část svaloviny. Pravidelným sportem, však svalovinu zároveň tvoříme. Odbourávání části svalové hmoty je daní za naši touhu být štíhlými.

Částečně tomuto úbytku svalové hmoty můžeme zabránit právě spalovači, zejména těmi s obsahem L carnitinu, jelikož tato látka chrání svalovinu, a tak nedochází k tak velikému úbytku, ať už v důsledku spalovací aktivity nebo v důsledku tvrdých diet.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jak používat spalovače tuku.   Jak používat spalovače tuku. 
 Jak „spalovače tuku“ fungují   Jak „spalovače tuku“ fungují 
 Jsou spalovače tuku jen podvodem ?   Jsou spalovače tuku jen podvodem ? 
 Klady i zápory L-carnitinu.   Klady i zápory L-carnitinu. 
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz