Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Muž, či dítě?
Muž, či dítě?
Informace
Napiš nám
Lze ho přinutit, aby nosil sexy slipy?

Že ho neustále přitahují krajkové kalhotky na vašem zadečku, nebo miluje ten pocit dráždit vás přes satén ? A pokud jdete kolem výlohy spodního prádla, tak se zastavuje a pak vám pošeptá, že ten světle červený podvazkový pás a ty tanga jsou přímo na vás. A jsou moc Sexy? Pak se moc nebraňte, ať vám je klidně koupí, ale s tou podmínkou, že pokud se vám nelíbí jeho spodní prádlo, začne nosit to co vzrušuje vás. Dnes již není nemožné sehnat na muže opravdu spodní prádlo, které se vám bude líbit a on se v něm bude i cítit. Protože jistě sami víte, že v dnešní době vás jistě nezruší představa hezky vyžehlených spartakiádních trenýrek, nebo vytahaných slipů. Buďte k němu stejně nekompromisní, měl by vás vzrušovat ještě před tím, něž se svlékne, ale i potom co půjdete spát.

Ale bohužel se musíte připravit i na to, že pokud má mít na sobě něco sexy, tím nemyslím nějaké žertovné slipy pochybné výroby i materiálu, bude to stát skoro to samé co prádlo pro vás! Ale jak by vám jistě řekla moje partnerka, stojí to opravdu za to. Jen pro vaši informaci kvalitní spodní prádlo by rozhodně nemělo být z bavlny, protože není nějak moc hebká na omak a není elastická. Rozhodně je obvyklé i u tohoto prádla asi 80% polyamidu. Je jen na vás jestli by se vám na něm více sedli slipy, tanga, nebo boxerky s krátkou nohavičkou, ty s dlouhou jsou dobré tak na chalupu pro vašeho otce. Ještě k té ceně – tanga jsou většinou lacinější, ale i tak je občas kupuji kolem 450Kč. Slipy a boxerky jsou cenově shodné asi kolem 400 – 1500Kč, záleží na výrobci. Rozhodně ale ve spodním prádle pro muže není takový výběr co se týká barev a vzorů, ale třeba něco hezkého objevíte na http://www.e-butik.cz.

Jen ho ještě musíte naučit, že je určité prádlo, které by měl nosit jen pokud je s vámi, protože vy často do práce také nechodíte v podvazkách, že ? Takže mu z tohoto spodního prádla vyčleňte něco, co vás opravdu rajcuje a dejte ho do přihrádky „ oblečení na dlouhé večery..“

Pak už jen stačí toho svého miláčka přesvědčit, ať si na sebe do postele bere třeba saténové trenýrky, nebo sice bavlněné, ale v sexy střihu a máte vyhráno.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz