Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » O sportu i cvičení » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?
Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?
Informace
Napiš nám
Nejste štíhlá ? A co s tím?

Trápí vás, že nejste štíhlá, nejste plnoštíhlá, ale vyloženě tlustá? Vadí vám, když se podíváte do zrcadla, prostě vaše tělo není zrovna ideální? Nevěšte hlavu, jsme tu my. S námi určitě zvládnete ubrat nějaké to kilo, vejít se do vysněné sukně a v létě se povalovat beze studu na přeplněné pláži. To nemusí být jen sen, pokud se budete snažit určitě toho dosáhnete. My se budeme snažit vám podat pomocnou ruku v podobě rad a povzbuzení, aby tato cesta, pro vás byla co nejméně náročná, ale hlavně byla cestou bezpečnou. Pevné zdraví je přeci jen ta nejdůležitější věc na světě.

Pokud opravdu máte větší nadváhu, není tím myšlena úplná obezita, protože člověk obézní trpí vlastně nemocí a měl by svůj problém svěřit do rukou odborného lékaře a snažit se změnit své tělesné proporce pod jeho dohledem, nejprve se podívejte do zrcadla. Nebojte se neomdlíte nad těmi přebývajícími faldíky. Musíte si totiž nejdříve stanovit reálné cíle, které se odvíjejí od nedostatků vaší postavy. Někdo má tlusté nohy, jiné ženě vadí větší zadek, další by nejraději neviděla své obtloustlé břicho a někdo si připadá, že má všechno dohromady.

Jestliže máte nadváhu v dolní oblasti těla čili na nohou a břiše, budou pro vás vhodné aerobní aktivity, které nezatíží klouby. Ty už trpí Vaší nadváhou. Zvolte jízdu na kole v zimě můžete využívat rotoped, nebo kolo stacionární, které je dobrým pomocníkem, když venku mrzne k nevydržení, nebo můžete pro začátek zkusit plavání. Voda tělo nadnáší, takže nedochází k zbytečnému přetěžování kloubního aparátu. Rozhodně se vyvarujte prudkým trhavým pohybům typu aerobiku s poskakováním nebo těžšími kicboxovými variantami a také běh není doporučováno. Právě při běhu se vznikajícími otřesy klouby nejvíce zatěžují. K těmto aktivitám můžete přistoupit až ve chvíli, kdy vás opustí některý z nadbytečných faldíků. A vězte, že cvičením a sportem si tělo vypracovalo mnoho boubelek ve štíhlejší dívky a ženy.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz