Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl II.
Co jíst i pít před a co po výkonu. Díl II.
Informace
Napiš nám
Nechala by jste si vylepšit postavu ?

Podíváte se do zrcadla a najednou si řeknete, chtělo by to větší prsa, méně tuku na břichu a tak dále. Prostě málo která žena je spokojena s tím jak vypadá a nic nezmůžou slova obdivu jejího partnera, nebo kamarádek. Asi za tím vším je nezměrná lidská touha po harmonii a dokonalosti, prostě být stále hezčí, nebo se zbavit starých komplexů. Vše lze dnes napravit a je k tomu několik cest.. Předně je vhodné nechat si trochu více času na rozmyšlení jakou cestou půjdete.

V dnešní rychle se vyvíjející se době máte několik možností. Záleží na tom, co by jste chtěla na svém těle vylepšit, protože pokud se vám nelíbí váš nos, tak vám fitko nepomůže, i kdyby jste tam trávila pět hodin denně. Prostě, tady opravdu není jiné cesty, než se obrátit na poradnu plastické operace, nebo blízkého šamana.

Pokud máte pocit, že by to chtělo trochu méně tuku v těle a není vám zrovna k osmdesáti letům, máte rádi pohyb, pak není nic ztraceno. Pokud je vám nad 45 roků je vhodné si zjistit možnosti odsání podkožního tuku v okresních nemocnicích, či privátních chirurgických centrech.

Všechny plastické operace mají své výhody i nevýhody. Hlavní výhodou je rychlost, pokud máte ztratit cvičením deset kg tuku, je to práce na více, než jeden měsíc, ale operace je záležitostí jednoho dne. Nevýhodou je násilné odsání podkožního tuku, takže to může být šok nejen pro tělo, ale i pro samotnou pacientku. Dále je třeba si uvědomit, že vám tuk neodsají rovnoměrně z celého těla, ale pouze z největších ložisek. Ale pokud není jiné cesty..

Jiné to je při formování postavy sportem, třeba již v posilovně, nebo i během, tancem, či plaváním. Tady je vše ve vašich rukou a sama si můžete formovat určité partie těla. Pomoci vám může profesionální trenér, nebo trenérka.

V úvodu jsem se zmínil i o zvětšení prsou. V první řadě je třeba zpevnit svalstvo prsou, problémem pouze je, že pokud chce mít dívka, či žena vyrýsované svaly ztrácí tím tuk i z prsou. Pokud jste se právě vy dostala do této situace je možné buďto zkusit nějaké preparáty,  zatím jsem o nikom neslyšel, že by je použil, nebo se poohlédnout po silikonových implantátech na kosmeticko- plastické chirurgické klinice.

Ale rozhodně pamatujte, vše je pouze na vás, je to vaše tělo a vaše rozhodnutí a dále si pamatujte, že je známo mnoho případů, kdy se operace prsou zrovna moc nevydařila, tak se před takto zásadním krokem, vždy informujte na příslušnou kliniku. Nebo si také můžete říci, že to určitě není až tak zlé a najděte zalíbení ve svém těle, je to velmi důležité. Protože žádná operace není všelékem..

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz