Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?
Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?
Informace
Napiš nám
Napomáhá sport i v oblasti sexu ?

Možná to zní podivně, ale jen si to přiznejme, pěkně formované tělo ženy jistě potěší muže a stejně je tomu i naopak.  Neznamená to ale, že toto platí ve všech případech. Prostě pokud přeženete sport a dostanete se za hranice zdravého pohybu, jistě to bude mít dopad i ve vašem sexu a bohužel opačný něž by si každý člověk přál.

Je to známé pravidlo, bohužel je ve vědomí lidí pouze dopad na muže ohledně steroidů a jejich možné, následné neplodnosti. Ale jaké to je pokud se jedná o ženy ? I zde platí řádná opatrnost, prostě nikdy si neberte přípravky o kterých nic nevíte. A ještě opatrnější buďte, při používání spalovačů tuku i ty musíte brát dle návodu, jako ostatní doplňky.

 

Prostě, vytrénované tělo vám při milostných hrátkách s vaším partnerem jistě pomůže, ale jen za těch předpokladů, že mu dopřejete i řádný odpočinek po každém tréninku.  A také za toho předpokladu, že stejně je na tom Váš partner, prostě soulad musí být i v této oblasti. Pokud váš partner pravidelně usíná dříve, něž by bylo hodno, snažte se najít onu příčinu. Stará pravda ovšem je, že pokud nejste oba dva naladěny na sebe, tak sport vám v tom nepomůže.

Stejně tak jako že po dvanácti knedlících se svíčkovou a nějakém to pivku, bude partner zralý tak na to odvalit se do postele, ale za jiným účelem, něž za prohýřenou nocí. Ovšem pokud si myslíte, že strávíte bouřlivou noc se svým partnerem pokud bude pro změnu o hladu, tak to asi nebude také to pravé. Prostě i vytrénované tělo potřebuje během bouřlivé noci přísun potravin i pití.

 

Respektive lze říci, že čím více své tělo budete trápit sportem, tím méně Vám bude činit problémů prohýřená noc, ovšem pozor na alkohol, chipsy a podobné pochoutky. Není asi ideální pokud si horko těžko snažíte udržet svoji váhu, pokud potom takto porušíte svá pravidla. Pokud již pijeme alkohol, jistě to bude víno, pro muže to může být i pivo a držte se pravidla co sníme i vypijeme to také spálíme.

 

Ale jak se bude vaše tělo chovat pokud to se sportem přeženete ? Asi tak jako by jste si vyjely na kole 80km a přitom vaše dosavadní nejdelší vyjížďka by byla okolo bloku. Na zadek si stěží sednete, tělo vás může dosti bolet, především nohy, ruce i záda a pokud jste nikdy nevozila přilbu na hlavě a nyní si ji berete, může vás po celodenní vyjížďce bolet i krční páteř. Prostě ideální stav na masáž a odpočinek, ale sex budete asi muset odložit, ale pokud si dopřejete zátěž, na kterou je vaše tělo zvyklé a necháte si ještě rezervu na večer, může to být i krásná noc.

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 28 /09/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz