Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Když jsou vánoce za námi..
Když jsou vánoce za námi..
Informace
Napiš nám
Nakupujete v second handu?

Nakupujete v second handu? Je známo, že dokonce některé známé osobnosti nakupují některé kousky svého oblečení v secondhandech. Nemusíte se tedy stydět, když do takových obchodů také zavítáte.

Můžete tak obohatit svůj šatník o zajímavé kousky sukní, kalhot a dalšího oblečení. Neznamená totiž, že levné věci musí být nutně nekvalitní. Obchodníci, kteří provozují tyto obchody dováží zboží nejčastěji z německé republiky nebo z Velké Británie. Lidé v těchto zemích často mění svůj šatník a téměř nové oblečení, které nechtějí již nosit vyhazují. A to je jistě škoda.

Je potřeba, takto koupené zboží vyprat, protože nemůžete vědět, kdo ho nosil před vámi a také se nemůžete spoléhat na to, že jej již vypral někdo před vámi. Vyperte ho velmi důkladně. Radím Vám se podívat v obchodě, zda je zde čisto, pak můžete počítat s tím, že i oblečení bude vyprané. Poukazuje to na úroveň obchodu.

Nákup v těchto obchodech skýtá několik výhod. např. zboží je levnější a ve stejném modelu také jen tak někoho nepotkáte. Každý kus je originál. Z hygienických důvodů nedoporučuji koupi spodního prádla. Ale koupit sukni, kalhoty, košili nebo trička můžete. Výběr je veliký.

Přejeme Vám úspěšnou honbu za koupí nového oblečení do Vašeho šatníku.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 08 /02/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz