Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » O sportu i cvičení » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Anastasia D.
Nové články dále
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Tuk - náš přítel, nebo nepřítel ?
Informace
Napiš nám
Muži nechtějí mít doma dokonalou ženu.

Každá žena, chce být krásná. Mnoho žen, si myslí, že bude vypadat kouzelně, když se bude oblékat dle poslední mody. To je typ žen, které dokáží utratit velké množství peněž i času za oblečení a kosmetiku.

Oblečení dle poslední mody můžeme vidět na slavných celebritách. Ženy z této oblasti se předhánějí ve svých robách. Běžná žena nemá peníze na to, aby si koupila módu od předních, módních návrhářů jako je Coco Chanel, Givenchy nebo Versace, ale to neznamená, že nemůže být sexy, či krásná.

Nemusíte litovat, že si takové šaty nemůžete koupit, či kupovat každý den, protože takové oblečení, stejně nelze nosit na běžné příležitosti. Nezáleží na tom, jak drahé oblečení si kupujete, ale spíše na tom, zda Vám udělá toto oblečení radost a ráda jej nosíte. Drahé věci nutně neznamenají kvalitu, ale samozřejmě totéž platí i naopak. Opravdu ne vše se těmto modelům vyrovná. Být hezkou ženou, neznamená nosit drahé oblečení. Být pěknou, znamená být elegantní a přirozená. Přirozená krása je nejhezčí ozdobou. Ale to neznamená, že bychom měli chodit nahé. Prostě každá žena si nachází oblečení, které ji vyhovuje nejen vzhledem a použitým materiálem, ale také i mnoha jinými faktory, třeba konče příjemností obsluhy.

Žena to nemá přehánět ani s líčením, někdy i méně znamená více. Každá žena má něco, co dokáží muži ocenit. Málo který muž chce mít doma dokonalou ženu, ale manželku, která ho podpoří v těžkých časech a bude mu podporou tu ocení každý. Muži touží po ženě, která vytvoří domácí pohodu, ale samozřejmě z ní bude vyzařovat ona ženská krása.

Naše rada zní, nemusíte vypadat jako princezna, ale být příjemná, usměvavá a mít smysl pro humor. Pak vás, váš muž bude milovat.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 08 /02/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz