Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Jak se čaj pije.
Jak se čaj pije.
Informace
Napiš nám
Co muže naladí na sex?

Je toho docela hodně, určitě již víte, že některým mužům stačí malý náznak vašeho zájmu, ale trochu horší to může být s vaším stálým partnerem, i když zase máte tu výhodu, že jej více znáte..Hlavně si musíte připomenout, že i ve vašem partnerském vztahu, může hrozit zevšednění a pokud ho k sexu budete nutit, tak to bude hraničit i s nechutí. Pravdou je, že každý člověk má jinou představu o četnosti sexuálního styku. Někomu postačí se pomilovat jen několikrát do roka ( to mám jen z doslechu.., doufám že to nebude ten váš…). Někomu, několikrát do měsíce a někomu, několikrát za den. Záleží jen na tom, aby mezi vámi panovala souhra. Těžko vám vydrží dobrá nálada, když budete vedle sebe mít chlapa, kterému sex nic moc neříká, nebo si ho neumí s vámi vychutnat. A ještě ke všemu, vy po něm toužíte zjevně více než on po vás..

Přesto se může stát, že se jen mezi vámi něco změní, pokud pocítíte z jeho strany ochlazení, snažte se opatrně zjistit co se děje. Rozhodně si hned nemusíte představovat, že je vám nevěrný. Ale pravdou je, že pokud vše necháte být, může se stát i tohle. Jen je potřeba si říci, že každý člověk má jinou mentalitu a tak pokud nějakému muži přijde normální se blíže kamarádit i s jinými dívkami, tak se raději vzdejte. Asi by to stejně nemělo smysl, sice by jste ho lehce naladila na sex, ale ne pro společný život ve dvou.

Ale vraťme se k tomu, co udělat, pokud chcete sex nějak okořenit.. Určitě již víte co ho asi nejvíce vzrušuje, možná i víte po čem v sexu touží, jistě i víte co jste s ním zkusila a co ještě ne.

Můžete zkusit i malou hru, za jedno vaše splněné přání splníte jedno jeho, jen si hlavně stanovte pravidla, ať vás váš miláček nevyděsí tím, že by se chtěl milovat i s vaší kamarádkou. Myslím, že taková představa, by vás mohla docela vykolejit. A pokud něco takového navrhne, zkuste na něj něco v podobném duchu – že chcete více chlapů a ne jen jeho.. Pokud na tohle přistoupí a vám nejde jen o sex, tak se zasmějte, nic víc asi nepůjde. Rozhodně se dovíte dost věcí co ještě nevíte a možná ho i pořádně rozpálíte pro žhavý večer.

Co tedy přiměje muže k sexu jistě víte, jste to vy sama, to co z vás vyzařuje, jak se pohybujete, jak jste oblečena a jak se k němu chováte. Podle toho se odvíjí i mužova touha po vás, záleží jen a jen na vás jestli v něm bude chtít probudit divokou spalující vášeň, nebo romantické mazlení.

V každém případě, nejvíce muže k sexu naladí, sexu chtivá partnerka, prostě naučte se dát to na sobě znát, prostě provokujte ho dokud se nebude věnovat jen vám, vašemu tělu, vašim touhám i snům. Prostě tak jako vy žijete pro něho, on jistě žije jen pro vás, tak toho občas i využijte..

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz