Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » O sportu i cvičení » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Brenda Kelly
Nové články dále
Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.
Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.
Informace
Napiš nám
Co je pro vás motivací? Proč cvičit?

Možná to bude hlavně pro to, aby vaše tělo bylo nejen ve vašich očích žádoucí. Aby ladné křivky vašeho těla zdůrazňovaly pevné svaly, které nenarušují vaši ženskost, ale zároveň Vám dopřejí ten krásný pocit – být ve formě. Každá z vás má asi nějaké přání co se týče vašeho těla, a pravdou je, že velká část těchto přání je možné si splnit cvičením. Pokud máte vytrénované tělo, jistě víte o čem tu mluvím.

I když u mě je to trochu jiné, protože jakožto chlap mám tu výhodu, že pokud nechci mít svaly neskutečně vyrýsované nemusím proto dělat tolik jako dívka, co se rozhodne shodit nějaký tuk ze stehen, zadečku a ještě touží mít ploché bříško. To je opravdu nutné najít si pevnou motivaci ( to že se pak budete více líbit chlapům je asi zjevné ), pokud se při cvičení budete cítit příjemně, máte vyhráno! Příjemně myslím hlavně po psychické stránce, nesmíte si připadat nemotorně nebo nepatřičně. I když budete vážit o 20Kg více než si přejete, nezoufejte. Nemusíte se mordovat v posilovně, pokud vám to nic neříká, ale tady je velká výhoda, pokud narazíte na dobrý kolektiv. Prostě motivací by Vám mělo být i to, že se potkáte s někým s kým je vám příjemně a nemusí to být zrovna u skleničky..

Já osobně vyznávám spíše sport venku, ale tam již není takový vnitřní pocit soutěžení, takže pokud nemáte silnou motivaci raději si s kamarádkou zajděte do posilovny. Pokud máte přítele co sportuje, tak tam asi již chodíte, pak vám jen přeji, ať to nevzdáte. V každém případě nic nepřehánějte, není zrovna nejlepší vážit se každý den a trnout – co to ta blbá váha ukazuje. Jak již bylo několikráte řečeno, daleko důležitější je podíl tuku ve vašem těle, než celková váha. Pokud nemáte měřič tuku a nechcete si ho pořizovat – ( stojí asi 3.500Kč ) stačí si ho od někoho půjčit, nebo se nechat přeměřit třeba v nemocnici ( pokud se vám tam nechce – zeptejte se třeba v lékárně, zda tam nemají elektronický měřič tuku, a pokud ano nechte si ho předvést a rovnou se změřte, pak budete mít jasno ).

Mě připadá nejideálnější pořídit si nový druh digitální váhy, která měří nejen hmotnost, ale vypočítá i obsah tuku v těle, hmotnost svalů, kostí a také i podíl vody.

Rozhodně Vám přeji, ať je vaše tělo pružné, nejen pro vás i krásné a ať se cítíte plná energie.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Danielle Bird
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz