Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Cindy Elsliger
Nové články dále
Modelky a jejich dokonalost
Modelky a jejich dokonalost
Informace
Napiš nám
Mladší nebo raději starší?

Ženy věnují stále větší důslednost při výběru svého životního partnera. Nese to nejspíše doba, příliš mnoho násilí, negativní informace v televizním zpravodajství, špatné vztahy mezi lidmi. To vše nás nutí zvolit si protějšek, který by vyhovoval našim nárokům na lásku, romantiku, životní jistotu a spokojený život. To jsou většinou tři základní nároky zamilované ženy. Volba věková, hraje také významnou roly. Setkáváme se s skutečností, že ženy si vybírají starší muže a muži naopak výrazně mladší partnerky. Dal by se dopídit důvod tohoto jednání.

Ženy hledají spíše ochránce, který je zabezpečí po hmotné stránce, ale také je podpoří svými zkušenostmi a ustálenými názory. Starší muž je už vyblázněný, to bude první apel mladé ženy, které se zeptáte proč žije s výrazně starším partnerem. Neriskuje tolik, že by jí muž opustil kvůli mladší, atraktivnější ženě, navíc starší muž je jistě lépe finančně zajištěn než muž mladší, který teprve hodlá budovat svou kariéru. Říká se, že muži dospívají déle, nu možná na tom něco pravdy bude.

Na druhé straně výrazně starší muž vidí v ženě mladšího věku, nejen objekt své touhy, chytá druhou mízu, ale také ženu, která ho bude presentovat ve společnosti svým mladým zevnějškem. Touží se pochlubit, trochu se blýsknout.

V České populaci mezi běžnými lidmi, opomeneme-li osobnosti z uměleckého života je většinou věk obou pohlaví vyrovnaný nebo převažuje varianta, kdy partner je mírně starší, o rok až dva. Žijí mezi námi, také ženy, které se vymykají všem pravidlům a zvolily si partnera výrazně mladšího. Důvod může být stejný jako u mužů, a to nejen potřeba sexuelního vybití, ale také touha dokázat si, že na mladšího partnera mají. My usazenější o nich říkáme, že nevědí coby roupama dělaly. Určitě jste se s takovou ženou alespoň jednou v životě setkali.

Projevuje se snahou omladit svůj zevnějšek, někdy až neúměrně. Obléká se za každou cenu do oblečení, jež nosí mladší ženy, bez ohledu na to jestli se k nim hodí, nebo zda mají na takový druh oblékání patřičné, tělesné proporce.

Dalším impulsem je snaha navštěvovat diskotéky a jiná, obdobná zařízení, kde se mladí shlukují. Snaží se všemožně přizpůsobit svému mladšímu partnerovi. Je pravdou, že některé ženy, mohou být s takovými partnery opravdu šťastné, stejně tak to platí i o mužích, kteří si vyberou partnerku o více, než několik let mladší.

Nemělo by se však zapomínat, že pro trvalý, pevný vztah je důležité zejména vzájemné souznění a porozumění. Tam, kde vázne komunikace, to nemůže nikdy dobře fungovat. Takže ať je Váš partner mladší, starší nebo stejného věku, hlavně když se máte rádi.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz