Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Danielle Bird
Nové články dále
Nemusím s ním spát, ale chci…
Nemusím s ním spát, ale chci…
Informace
Napiš nám
Mládí a dospívání...

Mnoho náctiletých dívek chce vypadat pěkně. Snaží se vypadat jako jejich ideály z televize a filmu. Zpěváci a herečky. Buďte šťastní, protože tak jak se cítíte tak i vypadáte. Jsou důležité vaše vlastnosti a jak se chováte k druhým lidem kolem sebe. Váš vzhled není to nejdůležitější. Vzhled a krása je pomíjivá.

Chtějí nosit drahé, moderní oblečení a líčit se. Tím se zatěžuje velmi mladá pleť a to není nic dobrého. Mladá pleť by neměla být zatěžována líčením, je lepší rok nebo dva počkat. Zbytečně si tak dívky mohou poničit pleť.

V dnešní době existuje na trhu mnoho druhů dekorativní kosmetiky pro mladé dívky a ženy. Na trhu jsou zastoupeny značky dekorativní kosmetiky, vhodné jak pro mladou, problematickou pleť, tak pro zralou pleť starších žen. Každá značka kosmetiky a konkrétní produkty mají odlišnou funkci podle toho pro jaké ženy jsou vyrobeny.

Mladé dívky mají problém s aknézní pletí, která je nečistá a snadno se zanáší póry. Některé produkty, kvalitní kosmetiky tento problém řeší. Takové řešení může mnoho mladým lidem zvednout sebevědomí, přestanou si připadat oškliví.

Starší ženy, zase chtějí zmírnit stopy stáří. Některé krémy mohou redukovat vrásky, kruhy pod očima a vrásky kolem rtů. Kvalitní kosmetika je kouzelník. Dokáže věk snížit o několik let. Ale také je velmi důležité jak se žena stravuje, zda pije stolní nebo minerální vody, nekouří a celkově se cítí v pohodě.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 08 /02/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Kristia Knowles
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz