Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Cindy Elsliger
Nové články dále
Když je člověk hubený, nemusí to být vždy ideální
Když je člověk hubený, nemusí to být vždy ideální
Informace
Napiš nám
Jídlo je základ - ale záleží co jíte..

Správné stravování může výsledek cvičení jen podpořit, proto by si žena měla často uvědomovat co je pro ní zdravé a co naopak ne. Jedna věc také v České Republice přetrvává a to šetření na potravinách. Ano, peníze se dají ušetřit mnoha způsoby, ale šetřit  zrovna na vlastním zdraví, to určitě uznáte, že není správné . Pokud budete jíst zdravě, ale střídmě, určitě to vaší peněženku nezruinuje. Ovoce a zelenina jsou sice dosti drahé, ale nemyslíte, že to množství čokoládových oplatek a sladkého pečiva, které ženy tak s oblibou konzumují, není také zrovna nejlevnější a ještě nám nadělají pěknou paseku. Vzpomeňte si na ty večerní výčitky, když v duchu kalkulujete čímže jste se zase prohřešila vůči stravovacímu režimu.

Místo do cukrárny chvátejte do zeleniny a nakupte si vitamíny. Někteří lidé nemají v oblibě zeleninu, ale ovoce konzumuje každý. Vedle ovocného cukru obsahuje ovoce také vitamíny a vlákninu potřebnou pro správný trávící proces organismu, takže je pro nás přínosem narozdíl od sladkostí, které mají jen mnoho tuku a prázdné kalorie.

Ale aby vám to nebylo líto, slibuji, že v některém z dalších povídání se určitě zmíním i o sladkostech, které jsou přijatelným, malinkým prohřeškem a nenaruší tak racionální způsob stravování. Musíte si uvědomit kým jste a jaká jste. Vy nepotřebujete živořit o jedné mrkvičce a třech hráškách denně.

Miluje vás, váš protějšek? Tak proč mu neudělat radost. Místo nesmyslného nejedení si prostě stanovte pestrou škálu, zdraví prospěšných potravin, sbalte batůžek do fitcentra a vyrazte za budováním svého nového, sexy těla. Pokud budete mít dostatek vytrvalosti a nadšení výsledek je jistě zaručen. Držíme vám všichni v redakci palce.

Současné hodnocení: 1
Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jídlo je základ - ale záleží co jíte..   Jídlo je základ - ale záleží co jíte.. 
 Největší mýty v oblasti cvičení a výživy.   Největší mýty v oblasti cvičení a výživy. 
Nalezeno 12 (z 2 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz