Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?
Jak často a intenzivně chodit do posilovny ?
Informace
Napiš nám
Láska na celý život skutečnost nebo jen fikce?

Láska na celý život, kdo by jí nechtěl zažít. Srdce bije jako zvon a samým štěstím by se Vám chtělo vykřičet své pocity do světa. Tak to je ta pravá, bezhlavá zamilovanost. Mladé dívky sní o chlapci, se kterým stráví zbytek svého života. Často se domnívají, že ten první je také tím posledním, ale bohužel málo komu se tato představa opravdu splní.

Je to zapříčiněno mladistvou nerozvážností. V člověku, kterého milujeme, vidíme dokonalost, ale spousta nedostatků, které má každý z lidí nám zůstává skryta. Prostě je nevidíme, přehlížíme je. Láska nám nasazuje růžové brýle mámení. O to horší bývají první procitnutí u mladých dívek. Prohlédnutí znamená často velké zklamání. To by měli pochopit zejména lidé jim nejbližší, jako jsou rodiče. Každá dívka je jinak citlivá. Jedna to může vzít mávnutím ruky a hledat jiný objekt touhy, ale u druhé to může lehko znamenat psychické problémy. Právě proto je důležité své dospívající děti sledovat a v těchto pro ně těžkých, životních situacích jim pomoci pochopit co se stalo a vyznat se sami v sobě. Není vhodné, aby za zklamání ve vztahu si mladé dívky dělali výčitky, že právě zklamaly nebo naopak zavrhly celé mužské pokolení. Tento stav nevole vůči mužům je sice jen dočasný, ale za to trápení určitě nestojí…

Jak dívky budou dospívat zjistí, že pouze prvotní zamilovanost pro kvalitní vztah nestačí. Důležitá je tolerance, přizpůsobivost a umění odpouštět. To totiž do kvalitního vztahu patří. Jen tak může člověk žít vedle toho druhého. Není tím samozřejmě myšleno přehlížet věci, které jsou pro nás zcela nepřijatelné. Pokud nám vadí, že dotyčný je řidič kamionu a často tedy tráví čas mimo domov, těžko s tím v případě jeho kladného názoru na tuto věc provedeme. Když není možné ze svých nároků slevit, nezbývá než hledat takového partnera, který má s našimi názory co nejvíce společného a zároveň naše představy doplňuje.

Nechtějte najít svou věrnou kopii v opačném pohlaví. Stejně by jste ji nenašli. A i kdyby se Vám to teoreticky povedlo nebyli by jste šťastní. Život s takovým člověkem by byl nuda. I konflikty a řešení společných krizí ke kvalitnímu vztahu patří. Je důležité aby dva lidé, kteří se rozhodnou spolu jít životem měli jak stejné zájmy, tak také ty odlišné

Společné zájmy a sny Vás budou spojovat a ty rozdílné Vám dají pocit svobody. Rozdílné koníčky budete provozovat sami, tím více se budete těšit na chvíle, které budete trávit se svým partnerem. Kdyby jste totiž byli stále spolu lezli by jste si určitě na nervy. Každý vztah potřebuje „zdravě provětrat“.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /01/ 2003.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz