Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Odpočinek » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Brenda Kelly
Nové články dále
Jak „spalovače tuku“ fungují
Jak „spalovače tuku“ fungují
Informace
Napiš nám
Sex jako výborná relaxace.

Mezi relaxační techniky, ačkoliv to málokoho napadne,  patří také sexuální hrátky. Sexuální hry s partnerem mohou pozitivně ovlivnit naši psychiku. Uvolní příjemně celé tělo a zbaví mozek každodenních starostí i problémů, kterým v perném pracovním dni musíme čelit.

Před samotným sexuálním aktem si můžeme milování zpříjemnit partnerskou masáží. Připravíme tak tělo i mysl na následující sexuální hrátky.Masáž může být příjemná předehra. Na masírování je vhodné použít vonné oleje, které tělo provoní a otevře naši mysl. Příjemné dotyky prokrví tělo a uvolní unavené svalstvo.

Sexuální hrátky, které budou po masáži následovat můžeme obohatit o vtipné, netradiční doplňky, které pobaví a zároveň zaujmou. Je možno například nanést partnerce na břicho šlehačku a tu postupně slízávat krouživými pohyby.Je všeobecně známo, že ženy nejvíce vnímají kladnými pocity sexuální předehru, než samotný sexuální styk. Proto by muži měli ženám vyjít vstříc a předehře věnovat velkou důležitost.

Zapálení vonných tyčinek nebo vonných svíček je rovněž vhodnou uvolňující podporou erotických hrátek.Také příjemná hudba s oblíbenou muzikou může sexuální prožitek jen prohloubit. Fantazii se meze nekladou a věřte, že partnerka určitě uvítá jakoukoliv snahu. Vyzkoušet něco nového, neznámého je vždy určitým dobrodružstvím, které může vztah obohatit a partnery ještě více sblížit , dlouhotrvající vztah upevnit.

Muži mohou svou ženu překvapit novým, eroticky vypadajícím prádlem. To si muži málokdy uvědomují. Sami žádají od partnerek, aby v posteli vypadaly co nejvíce sexy, ale měli by se zamyslet, co nabízejí na oplátku oni. I ženy vnímají vizuální stránku partnera. Nezáleží jen na vysportované postavě, pěkném účesu, sexy obličeji a celkově upraveném zevnějšku. I kypřejší tvary, částečná plešatost a další nedostatky, které s postupujícím věkem jsou stále viditelnější lze potlačit v případě, že upoutá muž něčím jiným. Přenese tak pozornost na přednosti místo nedostatků. Jedním z oněch plusů může být právě sexy prádélko dobrého střihu, které podpoří sexuální fantazii a očekávání partnerky.

Traduje se, že i s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo. Že na velikosti nezáleží.. Ale napadlo Vás jak vlastně hodně záleží na tom pod čím toho kašpárka ukryjete?Další podpůrnou věcí v oblasti lásky je vhodně zvolená vůně. Příjemná vůně toaletní vody, kterou muž použije je velmi citlivě vnímána ženou. Ženy mají lépe vyvinut čich než muži a k jakémukoliv čichovému vjemu jsou velmi dobře vnímavé.

Nezapomínejte na to! Kvalita relaxace v podobě sexuálních hrátek je jen a jen ve vašich rukou pánové!

Tento článek byl přidán do naší nabídky 05 /07/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Kristia Knowles
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz