Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Styl života Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dawn Butterfield
Nové články dále
Pomoc, jsem obézní.
Pomoc, jsem obézní.
Informace
Napiš nám
Přečtěte si prosím..
Zobraz 
Přečtěte si prosím..
    Článek+   Autor   Popis článku 
 Alergie na potraviny co s tím?   Alergie na potraviny co s tím?   Gabriela Vávrů  Alergií na potraviny trpí kupodivu nezanedbatelné množství obyvatelstva. Alergie pylové nebo alergie na roztoče již známe. Květiny a stromy odkvetou, domácí mazlíček se oželí, ale jíst? Jíst se prostě musí. 
 Bílkoviny   Bílkoviny   Gabriela Vávrů  Jsou základním stavebním prvkem těla. Nejdříve čerpá tělo energii z cukrů, poté se na řadu dostávají tuky, pokud tělo nemá k dispozici ani cukry ani tuky přijdou na řadu bílkoviny, které umí fikaným způsobem rozložit na cukry a využít pro svou potřebu přežít. Protože tělo se bude snažit přežít jakkoliv. 
 BIO-Ekologicky nezávadné potraviny.   BIO-Ekologicky nezávadné potraviny.   Gabriela Vávrů  Ve specializovaných obchůdcích a v některých větších hypermarketech se setkáváme s koutkem vymezeným pro racionální výživu. Mnozí kolem přejdou svižnýmkrokem a jiní, zvědaví se zastaví a podívají se blíže na nabízené produkty. Většinou při bližším pohledu zkoumání nám zůstane hlava stát nejen nad nabízenými potravinami, ale také nad výší ceny za ně určené. 
 Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II   Celulitida a jak na ní vyzrát – díl II   Gabriela Vávrů  Na trhu je mnoho krémů na odstraňování celulitidy, ty jsou zároveň označeny i jako krémy zeštíhlující. Většina z nich obsahuje například látky z chaluhy /mořská řasa/, extrakty z papáji nebo ananasu a také břečťanové listí. Všechny tyto látky mají společnou jednu vlastnost, umí částečně nabourávat tukové buňky. 
 Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.   Celulitida a jak na ní vyzrát. díl I.   Gabriela Vávrů  Problémem celulitidy trpí dnes, snad každá druhá žena. Hlavně ve zralém věku je to jev velmi častý. Pomerančová kůže- jak je s oblibou nazývaná tato vada na kráse, není ale zcela neřešitelným problémem. 
 Cukry / sacharidy, karbohydráty.   Cukry / sacharidy, karbohydráty.   Gabriela Vávrů  Potraviny bohaté na cukry jsou, pro aktivně žijícího jedince /sportujícího člověka/ nezbytným hnacím motorem na doplnění energie. Nesmí být samozřejmě doprovázeny hordou tuku jako je to u většiny dobrot. 
 Dejte tabu stáří…   Dejte tabu stáří…   Gabriela Vávrů  Každá žena chce být krásná. Všichni, ale víme, že mládí není věčné. Takže nezbývá než se o udržení mladistvého vzhledu zasloužit sami. Bez vlastního přičinění to jaksi nejde. 
 Děti a stravovací zvyklosti.   Děti a stravovací zvyklosti.   Gabriela Vávrů  Když je dítě malé, rodiče u něj mohou stravovací návyky snáze ovlivňovat. Již od dětství je maminka ta první, která připravuje dítěti jídlo a seznamuje ho s chutěmi potravin. Jak dítě roste je ovlivňováno ve svých stravovacích zvyklostech, nejen rodinou a jim nejbližšími, ale také společností. 
 Emulgátory, skrytá hrozba   Emulgátory, skrytá hrozba   Gabriela Vávrů  Chcete koupit svým dětem nějakou sladkost? Milujete sušenky, chipsy nebo drops bonbony? Jen obava z nadváhy a nevzhledných špíčků Vás nutí odolávat ? 
 FAST FOOD ano, nebo ne?!   FAST FOOD ano, nebo ne?!   Gabriela Vávrů  Restaurace rychlého občerstvení, jsou dnes téměř samozřejmostí ve všech větších nebo okresních městech. 
 Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?   Chcete být raději modelkou, fitnesskou, nebo obojím ?   Jiří Semenec  Možná to vypadá jako podivný dotaz, ale když se nad tím zamyslíte, zjistíte, že není až tak od věci. Ono totiž není velkým problémem se s vypracovaným tělem dostat do modelingu, ale naopak je to horší.. Proto pokud chcete být modelkou, buďte i fitnesskou.. 
 Chutě a třese se celá lednička.   Chutě a třese se celá lednička.   Gabriela Vávrů  Nejčastějším důvodem, proč podléháme každodenně svodům tučného a sladkého jídla je jejich chuť a naše slabost. 
 JAK mlsat a přitom zůstat jako tyčky ?   JAK mlsat a přitom zůstat jako tyčky ?   Gabriela Vávrů  Ano, neklameme Vás zajímavým nadpisem. Opravdu lze mlsat a přitom neztloustnout! Nutno však dodržet určitá pravidla. Pokud čekáte, že vám zde budeme servírovat dortíky, sušenky a bonbony v jejich obvyklé podobě, tak se opravdu mýlíte a raději přeskočte na jinou stránku našeho webu. 
 Jak snídat co nejlépe.   Jak snídat co nejlépe.   Gabriela Vávrů  Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, proto by jsme jí neměli záměrně vynechávat. Nastartovat organismus a nabít ho novou energií, o to bychom se neměli ochuzovat. 
 Jak vypadat hubeněji.   Jak vypadat hubeněji.   Gabriela Vávrů  Docílit efektu hubenější postavy lze částečně i jiným způsobem, než je sportovní aktivita a diety. To jak se oblékáme vyjadřuje nejen náš postoj, estetické cítění, ale také míru naší zodpovědnosti. 
 Je tuk nechtěné zlo ?   Je tuk nechtěné zlo ?   Gabriela Vávrů  Udělají z nás bílkoviny nevzhledné svalové monstrum? Tloustne se po konzumaci cukru? Pokud by odpověď na všechny tyto a jim obdobné otázky zněla ano, pak bychom asi museli zůstat opravdu o hladu. 
 Když je člověk hubený, nemusí to být vždy ideální   Když je člověk hubený, nemusí to být vždy ideální   Gabriela Vávrů  Každá žena chce být hubená. Hubenost hýbe světem a je považována za ukazatel krásy a zdravého těla. Mnoho žen za svůj život vyzkoušela spoustu diet, jen aby zmenšila svůj objem pasu, stehen a shodila nějaká ta přebytečná kila. 
 Když se řekne racionální stravování díl II   Když se řekne racionální stravování díl II   Gabriela Vávrů  Porovnejme třeba rohlík bílý s rohlíkem tmavým. Bílý rohlík je vyroben z klasické pšeničné mouky, kdežto tmavý rohlík z mouky celozrnné. Existují samozřejmě i jiné druhy mouky jako kukuřičná, sojová apod. Rohlík klasický, tukový, bílý nám dodá rychlý zdroj energie. 
 Když se řekne racionální stravování.   Když se řekne racionální stravování.   Gabriela Vávrů  Ze všech stran slyšíme, že bychom se měli racionálně stravovat, protože to je hlavní úspěch, udržení si ideální postavy a zdraví. Jenže, co to vlastně znamená to racionální stravování? 
 KOLIK JÍST, aby jsme byli čilí...   KOLIK JÍST, aby jsme byli čilí...   Gabriela Vávrů  Velikost porcí, které si připravujeme během dne k jídlu by měla být záležitostí zcela individuální. Musíme brát v potaz nejen věk, ale také pohlaví konzumenta. 
Nalezeno 120 (z 52 článků) Stránek výsledku:  1  2  3  [Další >>] 
e-Pc.cz
Vtip pro pobavení:

Víte, proč se nevyrabi černé przervativy? Protože černa zeštíhluje!

Fitnesska.cz
Citát:

Počátek naší bolesti často se v radostech skrývá.
(Publius Ovidius Naso)

Ohodnocení dále
Kalanetika -cvičení pro zpevnění celého těla.
clankem jsem uplne nadsena , hned jsem si objednala videokaz ..
5 z 5 hvězdiček!
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz