Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Amber Hudson
Nové články dále
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! Díl 1
Rozhodla jsem se zhubnout, ale co dál?! Díl 1
Informace
Napiš nám
Líčíte se před sexem ?

Možná, vám to připadá jako blbost, možná zase normální.. Ale věřte tomu, že občas je třeba udělat změnu i v takovýchto maličkostech. Sami to znáte, občas jistě máte pocit, že by nebylo špatné, toho svého nějak překvapit. Být pro něj ještě více žádoucí, prostě mít pocit, že se mu nebude chtít spát a vydrží se milovat až do rána, ale právě v tom vám nepomůže sebedokonalejší nalíčení, zaprvé nevydrží celou noc, tedy pokud vás muž začne náruživě líbat, tak se to alespoň dá očekávat..

Ale udělá s vhodnou kombinací své. Jako správná fitnesska se jistě snažíte potrápit tělo v posilovně, nebo milujete prostě pohyb. A to je základ k ještě větší atraktivitě i v sexu..

Rozhodně moc nedoporučuji výrazné líčení, tedy pokud to vašeho partnera nevzrušuje, ale to je jiná kapitola. Tedy mimo rtů, ty můžete na večerní sexy hrátky nalíčit výrazněji, než na procházku s psíkem, což je jistě jasné. Efektně vypadají rtěnky s „ mokrým „ efektem, tedy ty, po nichž vypadají vaše rty jako po pohlazení jazykem. Čím šetřete to je pudr, většinou má nevalnou chuť,  pokud to chcete zkusit naneste si trochu na ruku a můžete jí políbit i oblíznout, třeba ten Váš je výjimkou.

Pokud možno se ličte již v tom spodním prádle, ve kterém se ukážete svému miláčku. Dále se snažte, aby to k sobě ladilo, k podvazkům, či korzetu, nebo jinému erotickému prádélku se ličte o mnoho výrazněji než je u vás obvyklé, ale vždy tak, aby jste si připadala krásná a sexy a ne jako holka z E55. I když některé muže jistě musí vzrušovat, protože jinak by pomřely hladem a to se neděje, ale moje parketa to není, takže tady vám nezbude, než se poradit s partnerem co vzrušuje jeho..A na druhou stranu, důležité je jak si připadáte sexy vy sama a uvidíte třeba to nebude daleko od sebe.

Nevěřte tomu, že toho svého, dokonale znáte, každý muž má jisté erotické představy, ale zároveň nemusí mít pocit, že je zažije s Vámi. Nehledě na to, že se i tyto představy dále vyvíjí a jsou ovlivňovány jeho předchozím životem a hlavně tím co zažívá s vámi. Proto se také může bát sdělit vám co ho ve snech dovádí k vrcholům rozkoše.

Takže nebojte se nalíčit a pokud se líčíte pokaždé, tak to občas vynecháte, protože vše může časem zevšednit, ať už partnerovi, nebo vám. Rozhodně vám přeji, ať jste stále sexy a to nejen, při samotném sexu.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz