Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Slunce, teplo, voda » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Úroveň života v ČR…
Úroveň života v ČR…
Informace
Napiš nám
Léto volá k vodě.

Je pravda, že v Čechách si neužijeme zase tak moc sluníčka jako je tomu v jiných, jižněji položených státech. Přesto se každý rok těšíme na koupání, bez ohledu na to, zda jsme mladšího nebo staršího věku. Před letní sezónou se my ženy snažíme ještě narychlo, nějaké to přebytečné kilo shodit, abychom pak na veřejných koupalištích nebo třebas jen u rybníka mohli svá těla vystavit na obdiv. Mrzí Vás, že jste již nestihla přebytečná kila shodit. Netrapte se pro ten či onen faldík. Nikdo není dokonalý! Raději zapřemýšlejte, jak své tělesné přednosti zvýraznit a naopak potlačit své nedostatky.

Ano, řeč bude o plavkách, které ke koupání a slunění neodmyslitelně patří. Správná volba plavek dokáže pozvednout nejedné ženě sebevědomí, tu něco pozvednou, tu zase uberou.

Nepodceňujte správný výběr plavek. Jejich vhodná volba z Vás může udělat „královnu pláží“ a nezáleží jestli je Vám dvacet nebo čtyřicet let.

My Vám rádi poradíme jaký typ plavek se hodí právě pro Vás! A nezapomeňte, že dle Vaší tělesné konstituci lze jednotlivé rady týkající se podprsenek u plavek popřípadě kalhotek, pokavaď nevolíte plavky vcelku vhodně kombinovat.

Ženy s menším poprsím většinou nemají problémy s tlustším bříškem, jejich hlavním nedostatkem je malé poprsí- někdy možná daň za hubenost.

V tomto případě neváhejte vyzkoušet dvoudílné plavky s push up podprsenkou u horního dílu. Své menší poprsí tak pozvednete čímž bude opticky vypadat plnější. Jako druhá varianta jsou vhodné plavky, kdy horní díl je volen jako tílko těsně pod prsa – dnes jsou tyto plavky sportovním hitem číslo jedna. Jste-li tedy aktivní ženou i u vody neváhejte s koupí těchto plavek, jejichž předností je neomezenost pohybu při sportovních aktivitách. Dobře padnou, pěkně vypadají a navíc jsou téměř universální. Stačí jen navléknout kraťasy a můžete směle vyrazit i na výlet, což by v případě plavek /podprsenky/ asi vzbudilo mezi lidmi značný rozruch!!

V případě, že máte poprsí naopak plnějších tvarů, ale trápí Vás větší zadeček jsou pro Vás ideální plavky, u kterých je podprsenka volena pouze s kosticemi a kalhotky s nohavičkou.

Podprsenka s kosticemi velké poprsí podrží a kalhotky s nohavičkou stáhnou i pozadí, čímž se jeví menším než ve skutečnosti je. Navíc jsou tyto plavkové kalhoty vhodné i v případě, že Vaše stehna nejsou zrovna nejhubenější, opticky jim o trošku na šířce také uberou.

Plavkové kalhotky ve tvaru tang jsou k vidění u vody jen zřídka . Přesto se začínají i u českých lidiček zabydlovat. Nevýhodou je, že téměř nic neskrývají. Může si je tedy dovolit jen žena s pěkně tvarovaným zadečkem a plochým bříškem. Věřím, že i takové se mezi čtenářkami najdou.

Plavky v celku lze volit s košíčky typem push up, s košíčky s kosticemi nebo zcela bez košíčků.

Plavky v celku bez košíčků se hodí na ženy s poprsím střední velikosti. Kostice jsou vhodné pro větší poprsí a košíčky typu push up pro poprsí méně vyvinuté.

Ještě připomenu chybu, které se ženy nejčastěji dopouští. Ve snaze vypadat co nejštíhleji se uchylují k plavkám v černé barvě. Tím se značně ochuzují,protože na trhu jsou krásné plavky v různých barevných kombinacích a také s nejrozmanitějšími motivy.

Všeobecně platí pravidlo, že podélné pruhy opticky rozšiřují. Velké květové vzory zase dané partie zvýrazňují. Velmi přitažlivým dojmem působí duhově se prolínající, jedna barva ve více odstínech např. modré, červené nebo žluté. Což je v letošním létě velmi moderní. Droboučké vzorky zase působí velmi romantickým dojmem.

Výběr plavek je opravdu široký a záleží pouze na „uživatelce“ jaké plavky si vybere. A náš typ na závěr navštivte náš http://www.e-butik.cz , kde nabízíme opravdu širokou škálu kombinací plavek na toto léto. Určitě si vyberete z široké nabídky právě ty pravé pro Vás.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 27 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Barbara Engelsmann
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz