Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Slunce, teplo, voda » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Jídlo je základ - ale záleží co jíte..
Jídlo je základ - ale záleží co jíte..
Informace
Napiš nám
Léto volá do plavek

První sluneční paprsky už lechtají po tváři a nastane sezóna koupání a slunění. Každý se těší, jak se bude vyhřívat po dlouhé zimě na písečné pláži, a vůbec není důležité, zda to bude tady v Čechách nebo někde v zahraničí. I česká místa jsou malebná, jako dělaná k odpočinku a letnímu lenošení.

Mnoho žen, začalo již na jaře chodit do solárií, aby si připravily dobrý základ pro letní opalovačku. Sluníčko pak učiní své, aby výsledek opálení byl co nejpěknější. Právě se začínajícími jarními dny, které naznačují, že léto na sebe také nenechá dlouho čekat, trápí mnoho žen problém s nadváhou.

V zimě se nějaký ten špíček a kilo navíc schová pod svetry a bundu, ale v létě, kdy se odhalujeme, není kam co skrýt. V létě se nejvíce ukáže, kdo lenošil a přejídal se k prasknutí a kdo se naopak stravoval vyváženě, sportoval a připravoval se pečlivě až léto zavolá do plavek.

S počínajícím jarním obdobím je markantně znát snaha žen udělat něco se svou postavou k lepšímu. České ženy pochopily, že lamentovat nad „rozlitím mlékem“ k ničemu nevede. Právě proto se rozhodly s nadbytečnými kilogramy něco dělat. Snaha sice přichází až na poslední chvíli, kdy léto klepe na dveře a plavková sezóna se kvapem blíží, ale stále platí, že lepší je začít pozdě než vůbec. Takže milé dámy, které ještě pořád váháte, zda má vůbec význam zatočit s nadbytečnými kily v tuto pozdní dobu, pustě své pochybnosti z hlavy a vrhněte se do odtučňování rovnýma nohama. Nemusíte přece shodit svých nadbytečných 5 nebo 10 kilogramů, klidně postačí snížit váhu i o pár kilogramů a snažit se zpevnit tělo. Takové zpevnění udělá s postavou přímo divy.

A jak docílit snížení váhy? Nemusíte zrovna spěchat do fitness centra, ačkoliv pokud máte chuť, lze cvičení ve fitku jen doporučit, léto ale láká hlavně k venkovním aktivitám. Takže sedněte na kolo a rozjeďte se do rozkvetlé, jarem vonící přírody. Že nemáte kolo? Jen se nevymlouvejte, pokud máte nohy, můžete místo jízdy jít se do přírody proběhnout. Teplé počasí nabízí nekonečné množství jarních aktivit. Dohodněte se s kamarádkou nebo partnerem a vyrazte běhat ve dvou. Určitě nepolevíte a nevzdáte to, protože přeci nechcete, aby Vás někdo jiný v běhu trumfnul. Běhání ve dvou Vám může být příjemnou motivací.

Sport Vám nejen ubere nějaké to kilo, ale hlavně Vám dodá pozitivní energii, čímž se budete cítit spokojenější a šťastnější.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 09 /05/ 2003.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Anastasia D.
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz