Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Relaxace » Slunce, teplo, voda » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Cvičení místo čokolády.
Cvičení místo čokolády.
Informace
Napiš nám
Léto nejpříjemnější roční období.

Každé roční období má svůj půvab a přitažlivost. Když se ale řekne léto, každému se rozzáří oči a objeví úsměv ve tváři. Léto je spojeno s koupáním, sluníčkem a dobrou náladou. Studenti si vybaví prázdniny, pracující čas dovolených a odpočinku. Čas lásky je také spojen s teplými letními měsíci. Lidé jsou v létě více aktivní, sportovní aktivity dosahují svého vrcholu. Není vhodnějšího měsíce k letním sportům a čerpání energie nežli je červen, červenec a srpen.

Pravdou je, že v České republice nás může i o letních měsících překvapit vrtkavé počasí a krásné sluníčko vystřídat studenější, deštivé dny. Ale těch je méně a nedokáží tedy zkazit většině národa radost z letních dnů. Ženy poodhalí ze své ženskosti více než v jiných měsících, což potěší pánskou část populace. Cyklisti nadšeně vyrazí na dlouhé projížďky na svých "cyklistických miláčcích ". Ženy poskytnou své tělo na obdiv nejen mužům, ale také slunečním paprskům a zaplní koupaliště i rybníky. Začíná klasická opalovačka. Každá z  žen, chce být co nejvíce opálená a získat tak více na přitažlivosti. Nutno podotknout, že slunce je zrádné a může napáchat i dost škody než užitku. Je více než nutné chránit se kvalitními opalovacími přípravky a nebrat potřebu ochrany před nadměrnými slunečními paprsky na lehkou váhu. Dnes již existuje dostatečný výběr kvalitní sluneční kosmetiky v dostatečném rozsahu UV faktorů chránícími před škodlivými UV paprsky.

Nezapomínejte v letních dnech na dostatečný příjem kvalitních tekutin. Nejlepší volbou je voda bez bublinek, která dostatečně hydratuje organismus. Příjem tekutin by měl být přizpůsoben nejen teplotním změnám, ale také aktivitám, kterým se věnujeme. Přesto platí známé pravidlo, které pravý:" každý den vypít alespoň 2-3 litry tekutin". Teplé, sluneční dny jsou nejlepším obdobím pro různé očisty organismu a úpravy jídelníčku. Léto poskytuje dostatečné množství světla v podobě slunečního záření. Lidé netrpí depresemi tak často jako tomu je v zimních měsících. Jsou více veselí a mají lepší náladu. Léto nabízí více možností ve stravování.. Odlehčený jídelníček může být každodenně servírován na našem stole. Ovoce, zelenina je v hojnosti k dostání právě v letních měsících. A kdo nemá zahrádku nemusí litovat Hypermarkety nabízí ovoce a zeleninu v širokém výběru a za příznivější ceny než je tomu v jiných ročních obdobích. Na ovoce a zeleninu je zkrátka sezóna, což se projeví v cenové dostupnosti. 

Dopřejte svému tělo více vitamínů a pohybu. Léto k tomu přímo vyzývá a tělo se Vám odmění v podobě pevného zdraví a pěkné, štíhlé postavě. To je určitě dostatečným argumentem zvednout své líné pozadí a vyrazit ven zaběhat si, projet se na kole nebo zaplavat si v rybníku. Redakce fitnessky Vám přeje mnoho, krásných slunečných dní.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 05 /07/ 2003.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bethany Carter Howlett
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz