Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Muži & ženy » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.
Nepleťte si Fitness, Welness a Kulturistiku.
Informace
Napiš nám
Víte jak si správně změřit velikost ňader ?

Když jsem četl některé články o této tématice, byl jsem občas zmaten záhadnými výpočty jak k určení velikosti svých prsou některé dámy docházejí, většinou vše zkorigují tím, že si podprsenku prostě zkusí .. Ale vše se mění, tedy i potřebná velikost podprsenky. V tomto článku najdete přehlednou tabulku konfekčních velikostí i způsobu jejich určení, vše je jednoduché, potřebujete pouze krejčovský metr.

Tyto tabulky jsou k vidění i v některých obchodech se spodním prádlem, ale málo kde vás odborně přeměří. A po pravdě řečeno, pokud bych ke koupi kalhot potřeboval udávat i velikost něčeho jiného než jen výšky a velikosti v pase. Tak bych asi moc kalhot neměl, ale co vím jistě rozhodně bych se nenechával přeměřit od nějakého prodavače a sličnou dívku, bych zase své partnerce těžko vysvětloval..

Proto vám pouze poradíme, nebo spíše připomeneme, jak správně určit velikost své podprsenky, pokud Vám to připadá směšné, protože znáte svoji velikost ( nemáte přeci jednu podprsenku..) Tak se neuražte, protože jsem slyšel jak neslavně dopadl nedávný světový průzkum. V závěru to dopadlo tak, že 8 žen z 10 nemá podprsenku správné velikosti. No moc se mi to nezdá, spíše to vypadá jako loby předních firem ve spodním prádle, protože pokud se podíváte na cenovky, tak tam občas je cena dosti vysoká. Přesto si myslím a moje partnerka také, že před nákupem drahého spodního prádla je opravdu vhodné se doma přeměřit a podívat se do tabulky jak jste na tom a pro jistotu si tyto údaje napište do poznámek,  mohou se hodit, pokud by ona firma udávala jiné velikosti.

Takže potřebujete pouze dvě míry a to : Obvod prsou, a obvod těsně pod prsy. Velikost si vypočítáte tak že od obvodu prsou odečtete obvod pod prsy a výsledek porovnáte s tabulkou.

( Obvod prsou – obvod po prsy = velikost košíčku podprsenky )

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Bettina Burghart
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz