Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Je sen realita, nebo jen hra našeho podvědomí ?
Je sen realita, nebo jen hra našeho podvědomí ?
Informace
Napiš nám
Klady i zápory L-carnitinu.

L carnitin ve spalovačích má mnoho kladných účinků na lidský organismus.

Klady L carnitinu:

Zvyšuje svalový tonus- tělo se lépe přizpůsobí namáhavé aktivitě, tedy nejen sportu. Lépe se dýchá a tělo je celkově více schopno se aklimatizovat při výkonu.

Zvyšuje částečně teplotu těla- zvýšení teploty se projevuje zvýšenou potivostí při výkonu. To ale neškodí, protože tím se zajišťuje lepší svalový tonus, je také menší riziko svalového poškození v důsledku intenzivního tréninku.

Snižuje HDL špatný cholesterol a tak chrání srdce před přetížením.

Urychluje spalování tuků, kdy dokáže uvolnit energii ve formě tuků rychleji do buňky, než by bylo při aerobní aktivitě bez použití spalovačů, dojde tedy jaksi k částečnému přeskočení spalování cukrů na úkor tuků, proces, kdy dojde k spalování tuků je rychlejší.

L carnitin jako doplněk u vegetariánů je téměř nezbytností. Je to totiž prvek, který vegetariánům, kteří nekonzumují maso chybí. Největší část tohoto prvku je obsažena totiž právě v masu.

Pro muže má tu výhodu, že zlepšuje sperma- to by, ale patřilo patřičně úplně do jiné kolonky našeho webu.

Nevýhody L carnitinu:

Nelze ho používat pří zvýšeném krevním tlaku. Pokud na zvýšený krevní tlak trpíte, zkuste raději cvičit bez tohoto přípravku, sám o sobě totiž může krevní tlak mírně zvýšit.

U labilních jedinců může způsobovat depresi.

Nesmí ho používat jedinci s velmi nízkým procentem tuků v těle, to se týká zejména osob trpících anorexií, bulimií, a lidí s urychlenou funkcí štítné žlázy, tělo vám totiž v důsledku této poruchy spaluje samo rychleji, tito lidé však nemají potřebu hubnout, protože jsou sami o sobě hubení a mají spíše problém přibrat.

Takže pokud shrneme kapitolu o spalovačích můžeme říci, že pokud se užívají jen jako podpora při hubnutí a nezneužíváme jich, může to být opravdu dobrá berlička, která nás v našich začátcích podpoří. Jak se říká, všeho s mírou. Spalovače vám mohou být takovou psychickou podporou v boji s vaší nadváhou nesmí se však stát pro vás tím jediným na co se budete spoléhat. Je velmi důležité, aby jste si vypěstovali správné stravovací návyky a taktéž „ návyky“ na pravidelnou pohybovou aktivitu, jen tak si lze udržet pěknou postavu a zajistit pevné zdraví.

Rozhodně se nespoléhejte, že pomocí spalovačů půjde vše samo. Prostě se smiřte s faktem, že neexistuje žádná univerzální pilulka, kterou spolknete a stane se z vás přes noc sexy, twiggy dívka. Bez dobré životosprávy a cvičení to prostě nepůjde.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jak používat spalovače tuku.   Jak používat spalovače tuku. 
 Jak „spalovače tuku“ fungují   Jak „spalovače tuku“ fungují 
 Jsou spalovače tuku jen podvodem ?   Jsou spalovače tuku jen podvodem ? 
 Klady i zápory L-carnitinu.   Klady i zápory L-carnitinu. 
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dawn Butterfield
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz