Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Posilovna » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Když se pro muže stane žena samozřejmostí..
Když se pro muže stane žena samozřejmostí..
Informace
Napiš nám
Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl III

Na druhé straně kladů nalezneme i malé množství záporů.

Do posilovny musíte zajít, tedy se tam dokopat. Mě osobně pomáhá, když už vejdu do dveří, nikdy se neotočím a nejdu zpět, prostě jdu do toho, vytrénovat své tělo. Je potřeba se jednotlivé cviky správně naučit, protože jinak hrozí poškození zdraví. S tím by vám však měl poradit sám personál v posilovně nebo si jednoduše najměte osobního trenéra. Existuje také mnoho kvalitních publikací, kde vám pomohou nejen písemnou formou popisu jednotlivých cviků, ale zároveň jsou tyto knihy často doplněny i obrázkovými ukázkami.

Posilovna je v uzavřeném prostoru. V létě zde může být dosti horko a sluníčko láká ven do přírody. Proč si neurčit třeba jen jediný den, kdy se rozhodnete procvičit celé své tělo a zbytek týdne můžete dát zelenou některým z venkovních sportů. Je jich tak mnoho, určitě si nějaký vyberete. Každopádně nenechte své tělo nedbale lenošit, každý pohyb je dobrý pohyb, i kdyby mělo jít jen o procházku.

V posilovně se setkává velké množství lidí v malém, uzavřeném prostoru. Pokud není opravdu posilovna prostorná a návštěvníků je mnoho, nejen že hrozí, že si kvalitně nezacvičíte, protože se budete s ostatními přetahovat o jednotlivé stroje, čekat až se právě ten, na který se chystáte uvolní, čímž se stává cvičení s tak dlouhými přestávkami neefektivní, ale také v tak hojném kolektivu můžete přijít lehko k nachlazení. Jeden člověk přijde nachlazen a může kapénkově přenosnou infekci rozšířit na ostatní návštěvníky. Nejlepším řešením je najít natolik vhodnou posilovnu, kde je dostatečný prostor, a tak nehrozí nahromadění cvičících u strojů. Můžeme přizpůsobit svůj časový harmonogram a vytipovat čas, kdy je zde malé množství lidí a v tomto čase posilovnu navštěvovat.

Jestli jste si prokalkulovala klady a zápory zajisté jste dospěla k faktu, že klady významně převyšují před zápory. Tak se přeci nebraňme pohybu, tělo si ho žádá a žádat si ho bude čím dál více s postupujícím věkem.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  II   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl II 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  III   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl III 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I 
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Anastasia D.
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz