Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Posilovna » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Danielle Bird
Nové články dále
Přeji pěkné a radostné ráno.
Přeji pěkné a radostné ráno.
Informace
Napiš nám
Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl II

Pracovní doba posiloven je opravdu různorodá. V dopoledních i odpoledních hodinách, až do hodin večerních. Což je určitě přínosem pro pracující část cvičící populace. Může si zacvičit velmi vytížení manager ve večerních hodinách, stejně tak, jako studenti i ženy v domácnosti dopoledne. Do posilovny se dá zajít za každého počasí. Nějaký ten deštíček, sníh nebo mráz, vás přece nemůže rozházet a odradit od aktivního života. V letním období je určitě přínosem klimatizace, kdy vás větřík může jemně osvěžovat. Pokud posilovna ventilaci nemá je důležité časté větrání místnosti, aby se vám dostával čerstvý vzduch.

Vstup do posilovny, mimo velkých center, kde holt za luxusní kvalitu se někdy platí markantní sumy, je vcelku peněžence únosný. Pohybuje se buď v taxách za hodinu, nebo ani nemusí být časově omezen, záleží na typu posilovny. Pohybují se od 30-60 korun. Záleží chodíte-li do posilovny ve velkém nebo malém městě, což se odvíjí i od platových výdělků, i na návštěvnosti a konkurenci. Rozhodně vás však cvičení v posilovně finančně nezruinuje. Pokud se rozhodnete, že posilovna je pro vás to pravé, až se vám v ní zalíbí a propadnete fitku nebo prostě jen víte, že pro udržení vaší štíhlé, pružné postavy je to nutné zlo. Poté se vyplatí zainventovat do časové pernamentky, která vyjde levněji než platit jednotlivé vstupy.

Peníze vložené do cvičení se vám vrátí v podobě pěkného těla, zdraví, lepší psychické pohody a vaší spokojenosti. To je jistě výhodou. Váš partner se pak bude dívat na rozzářený obličej spokojené ženy a ne na ženu stále uspěchanou, nespokojenou se svým vzhledem a se sebou samotnou. Když se rozhodnete raději si zaplatit pernamentku ve fitku než si koupit krabičku cigaret nebo zapíjet život na bujarém večírku nad lahvinkou alkoholového moku můžete si být jisti, že se vám tělo odvděčí. Cvičením se také můžete pokusit zbavit svých léta vleklých zlozvyků. Při cvičení vznikají „ tzv. hormony štěstí“. Ty způsobují stavy podobné euforii, takže nemusíte hledat únik ze všedních problémů, pojídání sladkostí nebo nad zapálenou cigaretou. Cvičení vám opravdu může zlepšit náladu a pomoci žít lépe a kvalitněji.

Návštěva posilovny může být pro nás takovou malou společenskou akcí. Nejen, že si dáme co proto do těla, ale pokud navštěvujeme posilovnu častěji můžeme se seznámit se zajímavými lidmi, takže po cvičení si můžeme i pěkně popovídat.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  II   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl II 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  III   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl III 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I 
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Dina Al-Sabah
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz