Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Posilovna » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Dina Al-Sabah
Nové články dále
Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.
Jak vybrat toho správného trenéra do posilovny.
Informace
Napiš nám
Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I

Cvičení v posilovně má své kladné i záporné stránky, jako snad vše v lidském životě. Mezi klady patří relativně veliká dostupnost posiloven. V každém větším městě nalezneme nějakou tu soukromou posilovničku, výjimkou jsou vesnice, kde nám nezbude než za fitkem dojíždět do některého z bližších měst, nebo si pořídit vlastní malou posilovnu doma, či využít jinou možnost pohybu, vždyť sportů je tak mnoho. Určitě jsou na tom lépe velké, okresní města, kde mají lidé možnost velkého výběru, mohou porovnat kvalitu vybavení s přístupem personálu. A také si vybrat takovou posilovnu, která bude nejlépe vyhovovat.

Jak znám sama sebe a vím ze zkušenosti dalších žen, ve vícero se to lépe táhne a pokud je člověk pod „dohledem „ druhých, určitě se méně při cvičení ulejvá a spíše se donutí do fitka zajít. Do posilovny můžete zajít s partnerem, přítelkyní nebo i s maminkou. Meze se nekladou, posilovna je univerzální, prostě pro všechny, věk a pohlaví nejsou přímo rozhodujícími faktory. Všeobecně však platí, že děti by měli posilovat bez zátěže, zátěž by jim mělo tvořit jejich vlastní tělo, aby tak nezabránili správnému vývoji. Osobně zastávám názor, že posilovat se zátěží by se mělo až po uplynutí 16 roku života. Nemusí však se mnou každý souhlasit. V kolektivu lidí, kteří se snaží o to samé co zrovna vy, tedy vylepšit svou tělesnou schránku je určitě více motivující cvičit, než doma.

Vyrovnat se někomu je hnacím motorem již od pradávna, takže když ta tlustá Liduna od vedle udělá 50 sedů a lehů, co bych to nezvládla zrovna já, že ano. Proto zajít do posilovny se vyplatí i tehdy, pokud máte doma slušné zázemí ve formě rotopedu i posilovacích strojů.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  II   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl II 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl  III   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl III 
 Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I   Klady a zápory cvičení ve fitku. Díl I 
Nalezeno 13 (z 3 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz