Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Polemika » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Co nám poví barvy.
Co nám poví barvy.
Informace
Napiš nám
Když jsou vánoce za námi..

Nový rok před námi, asi také čekáte co hezkého nám přinese, snad to bude méně problémů, více pohody, štěstí i lásky. Alespoň minimálně tenhle raneček obalený štěstím Vám přeji.. Doufám, že se Vám vánoční pohoda dostala pod kůži, a že se nemusíte lopotit úklidem a přípravami na další křest nového roku ve vašem životě..

I když to šampaňské a nějaký ten chlebíček by to asi chtělo, ale hlavně někoho komu na vás záleží. S kým bez starosti můžete vypít nejednu sklenku ( kdo vás odnese kam si jen budete přát ), a bude natolik taktní, že zůstane u toho u čeho si budete přát, leč pokud řeknete tak s vámi promiluje celý rok. Neb jak se říká „ jak na nový rok, tak po celý rok „ tak se toho po půlnoční oslavě držte. Také je důležité, nezmařit bouřlivé oslavy ( či poklidný dýchánek ve dvou ) rychlým výjezdem k první nemocnici, protože váš miláček se nyní na svět dívá z krs zátku od šampaňského, díky vašemu brilantnímu umění otevřít lahvinku jedním trhem.. ( i když tohle je asi případ chlapů.. ) Alespoň já občas zaslechnu trefnou zkazku od známých, jakou má ta zátka razanci, že by tomu až člověk nevěřil.

Mě se nejvíce líbila ta o strýčku co si chtěl na návštěvě udělat trochu srandu z příbuzných a se slovy „ já to šampaňské otevřu, jsem v tom dost dobrý a vy děti běžte stranou... „ se chopil láhve a netušíc, že dítka tu láhev trochu protřásla. Jal se ji otevírat a s jemu vrozeným humorem chtěl, jak se potom přiznal přítomné pokropit sprškou bublinek.. Jenže korek je korek a tak se zátka pod tlakem vydala na svoji pouť po místnosti, a od stropu samozřejmě na jeho vyblýskanou hlavu.. Ze země ho zmáčeného bublinkami a s potupným kolečkem na lebce zvedalo chechtající příbuzenstvo. No nevím, ale takhle si vstup do nového roku asi nikdo nepředstavuje.

Takže, až budete otevírat šampaňské nemiřte lahví na svého miláčka, tedy pokud nemá vedle sebe strýčka s hodně vyblýskanou hlavou, pak se možná korek jen lehce sklouzne a skončí kdesi vzadu poskakujíc po obložených chlebíčcích.. A vy se po x-tém šampaňském můžete přihlásit na přebor v kulečníku, protože nyní již budete s přesností šampióna vědět pod jakým úhlem je třeba to poslat do té koule, aby to doskákalo kam je třeba..

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
Fitnessky.cz
Autor
Jiří Semenec
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Anastasia D.
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz