Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Posilovna » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Barbara Engelsmann
Nové články dále
Jak se vyvarovat poškození těla díl II.
Jak se vyvarovat poškození těla díl II.
Informace
Napiš nám
Když budu cvičit v posilovně, budu vypadat jako Claudia Schiffer

Díváme se na obrazovku, kde modelky vychrtlé na kost, se plouží po molu a pohled na vystouplá žebra není zrovna moc vábný. Je to diktát mody, který určuje co je právě in a tento diktát se prolíná i do klasifikace ženské krásy, dokonalosti. No, řekněte sami, pokud by bylo zrovna moderní mít jenom jedno ucho, nechali by jste si druhé ucho uříznout jenom proto, aby jste byli ztělesněním krásy? Jednou jsou v módě modelky vychrtlé na kost podruhé silně vyvinuté ženy. Ale nikdy si nikdo neklade otázku, kdo vlastně určuje tento trend. Je to opravdu společnost, jsou to muži, či samotné ženy? Vždyť snaha žen přinutit ručičku váhy klesnout pod jejich tělesnou, přijatelnou hodnotu se řeší den co den na odděleních psychiatrické péče. Někdy mladé ženy a dívky dovedou tuto snahu k takové dokonalosti, že se nevědomky ocitají na prahu smrti, návrat za pomocí odborných terapeutů je více než těžký. Váha rizika je daleko větší než nějaké to kilo navíc.

Je množství žen, které si nechávají zvětšovat své poprsí ovlivněno symbolem sex idolů v podobě Pamely Anderson a jiným. Ale kdo je opět označil za sex idoly? Myslíte si opravdu, že muže přitahují veliká prsa – když jsou umělá? Po pravdě řečeno, muž to může poznat více méně až dotykem, ale copak může jít a sám se přesvědčit jak to je s tou blondýnkou v obchode? Jistě že ne, ale takto upravená dívka, opravdu působí sexy, pokud vše podtrhne oblečením, které je více přiléhavé. Sama se můžete přesvědčit pokud, nějakou takovou dívku uvidíte, možná se nestačíte divit, kolik mužů se ohlédne a zadívá se na ní. Tento estetický zákrok u nás není ještě tak rozšířeným a tolik žádaným výkonem. Svůj díl má na tom určitě i vysoké finanční nároky, jelikož tento lékařský výkon si každá žena musí hradit ze své kapsy. Ale stejný výsledek vyvolá i kvalitní spodní prádlo a oblečení. A k tomu si to alespoň můžete vyzkoušet na vlastní kůži. Ne každá žena touží po tom, aby muž při hovoru s ní, ji zrakem svlékal, či se jí často více díval na výstřih, než do očí..

Ale i některé idoly, mohou na muže působit jinak než sexy. Jedná se o některé vychrtlé modelky, kterým bychom museli navrhnout, ať urychleně vyhledají lékaře. Když je ale vidíme na molu připadá nám s jejich vzhledem vše v pořádku a toužíme alespoň na chvilku vstoupit do jejich kůže.

V Čechách, ale nejdou všechny modelky a osobnosti, které lze označit za český národní vzor krásy tímto směrem. Kdo by chtěl také bojovat s osteroporozou a dalšími nemocemi, které v důsledku hladovění mají zelenou.

Dívky i ženy si uvědomují, že tímto směrem cesta nevede. Jen štíhlé, zpevněné tělo je to, co chce více méně každá žena. Jana Štefánková trápí své tělo v posilovně a není tomu jinak i u jiných známých žen veřejného života. Claudia Schiffer zahraniční top modelka také udržuje svůj vzhled pomocí zdravého stravování a pravidelného cvičení, dokonce vydala i videokazetu s cvičením programem. Nebo si myslíte, že je to jen věc komerce?! Já myslím, že ne.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz