Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sex » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Kristia Knowles
Nové články dále
Nejste štíhlá ? A co s tím?
Nejste štíhlá ? A co s tím?
Informace
Napiš nám
Jste PANA no a co?

Trápí vás, že už vám zrovna není šestnáct a jste ještě pořád pana? Stydíte se, protože vaše vrstevnice si první sexuální zkušeností už dávno prošly. Zrovna jste objevily muže svých snů a bojíte se jeho reakce, až mu sdělíte tuhle skutečnost. Nebude na vás koukat jako na blázna. Máte strach, že se znemožníte.. Nestyďte se na to, že si své panenství schováváte, pro „ toho pravého“. Není potřeba stydět se za to. Možná právě vy, jste jedna z mála dívek, která si ještě svého panenství váží. Je dobře, pokud pro dívku je její první sexuální styk důležitý. Pokud ho chápe jako akt dospívání v ženu. Jsou dívky, které své panenství, ztratí někde v autě, před diskotékou, pod vlivem alkoholického opojení. Pak se svým kámoškám chlubí jaké to bylo báječné. Ve skutečnosti však opovrhují sebe samou, jsou zklamané a pokořené. Někdy si vlastně ani pořádně nepamatují, že k tomu došlo.

To je velmi smutné, panenství by se mělo dávat jen z lásky. Možná časem pochopíte, že onen první, nebyl zrovna tím pravým na celý život, ale nebudete alespoň litovat, že k tomu došlo. Málokteré ženě se poštěstí se napoprvé trefit a za svou „první sexuální lásku“ se provdat. Časem, jak člověk dospívá a lépe poznává svůj protějšek, může dospět k zjištění, že ten dotyčný, do kterého jsme se zamilovali, zbožňovali ho a dali mu to nejcennější, není přeci jen po všech stránkách ten pravý pro celý život. Ale to přeci nevadí je to úplně přirozený vývoj, který nám umožňuje, poznávat sám sebe, své preference a tužby a tak se lépe rozhodnout o požadavcích na svého celoživotního partnera.

Se ztrátou panenství opravdu není kam spěchat. Věřte, že až se k tomu rozhodnete a bude to z lásky a opravdové fyzické přitažlivosti, bude to sice napoprvé nedokonalé, ale krásné. Když se dva lidé milují, nezáleží ani jednomu na tom, zda měl sexuální zkušenost, takže se neděste, že se před svým miláčkem znemožníte. Kdo by vám měl přeci lépe rozumět než on, vždyť je pro vás ten pravý. Měl by si vás naopak vážit, protože pochopí, že nejste jen tak pro někoho k mání. Umíte si vážit sami sebe. Měl by pak vaši ztrátu panenství chápat jako dar, který mu dáváte, právě jemu.

Pokud se vám stane, že se přeci jen začne smát, a dělat nejapné poznámky na vaši nezkušenost, poté co mu toto tajemství sdělíte, věřte, že není tím pravým pro vás. Neuměl by si vás vážit a bral by vás jenom jako další kus ve své, beztak bohaté, sexuální minulosti.

A závěr?! Po letech pochopíte, že nezáleží kde, ale s kým a proč. A to je tím nejdůležitějším poznáním v jedné etapě života. Což je i můj vlastní názor.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
e-Pc.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Brenda Kelly
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz