Fitnesska.cz
  Fitnesska.cz » Seznam-oddělení » Sportování » Sportovní doplňky » Můj účet   
Seznam
Překlady
Czech English Deutsch
Rychlé hledání
 
Napiš co hledáš, nebo použij:
Podrobné hledání
Reklama
Bethany Carter Howlett
Nové články dále
Jak cvičit doma co nejefektivněji?
Jak cvičit doma co nejefektivněji?
Informace
Napiš nám
Jsou spalovače tuku jen podvodem ?

Ve snaze dosáhnout co nejrychleji svého vytouženého cíle v podobě perfektní postavy se ženy, někdy dopouštějí až neskutečného. Ano, je to tak, jen si to přiznejme. Neváháme utratit dosti prostředků za zeštíhlovací pásy, zázračná mýdla a různé pilulky na hubnutí, jen abychom se rychleji a bez cvičení dostali ke svému cíli. A výsledek je v lepším případě krátkodobé zhubnutí a v tom horším, dokonce zase nějaké to kilo navrch.

A tak se po týdnech pití různých koktejlů a používání i jiných přípravků, div při pohledu do zrcadla nezhroutíme. Znovu a znovu se pouštíme do boje s nadbytečným tukem, ale výsledek není stále ten co si v duchu přejeme. Možná, že by daný koktejl přeci jen pomohl, ale pozor, vše má i svůj háček. Efekt koktejlů je založen, pouze na snížení energetického příjmu, při zvýšené bílkovinné složky na úkor tuku, takže přijímáte komplexní bílkovinový koktejl obohacený minerály a vitamíny. Ale kdo by vydržel pít každý den jen a jen tento koktejl? Sice má mnoho příchutí, ale bude to jen koktejl, který se po týdnu jistě nestane tím na co se těšíte..

Jsme jenom lidé a chuťové buňky se jen tak ošidit nenechají. Pokud vytrváte v hladovění a posunete konečně svůj pásek na požadovanou dírku hrozí vám, že jak se začnete běžně stravovat, vrátíte se brzy na svou původní váhu, ba možná k ní ještě něco přidáte. A celý hon za ztrátou tuku začne znovu a čeká Vás další hladovění a pití koktejlů..

Existuje tedy něco, co by nám opravdu mohlo pomoci ?

Jsou to ony zázraky z reklam, ať již opěvované prášky Xenical a Meridia, nebo jiné ? Někteří tvrdí, že se jim s nimi hublo lépe. Je to možné, protože jejich užívání probíhá pod odborným dohledem lékaře a ten také dbá na to, aby jste dodržovali zdravější a nízkokalorickou stravu. Ale tyto moderní preparáty se užívají jen na lékařský předpis a to pouze v těžkých formách obezity. Navíc ta úprava stravování je opravdu více než nutná.

Ale co pokud, nejste zrovna obézní, ale štíhlá také ne? Zde by mohl pomoci tzv. spalovač tuků Ale pozor nic není tak úplně zadarmo. Spalovače tuků by se daly přirovnat k berličce o kterou se lze opřít v období hubnutí a tvarování postavy. Jedná se o podporu nejen psychickou, protože dokáží částečně potlačit negativní emoce způsobené kolísáním cukru v krvi v důsledku diety. Ale také je zde nezanedbatelný efekt, který je pro hubnutí jako dělaný, musíte se pohybovat – jinak je spalovač tuku neefektivní. A to je to, co nám opravdu může pomoci s udržením ideální váhy i s formováním postavy.

Tento článek byl přidán do naší nabídky 18 /11/ 2002.
Hodnocení výrobku
 Podobné
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
    Označení+ 
 Jak používat spalovače tuku.   Jak používat spalovače tuku. 
 Jak „spalovače tuku“ fungují   Jak „spalovače tuku“ fungují 
 Jsou spalovače tuku jen podvodem ?   Jsou spalovače tuku jen podvodem ? 
 Klady i zápory L-carnitinu.   Klady i zápory L-carnitinu. 
Nalezeno 14 (z 4 článků) Stránek výsledku:  1 
Fitnessky.cz
Autor
Gabriela Vávrů
Další články
Pošli přátelům
 
Chci tě upozornit na tento produkt.
Reklama
Amber Hudson
Odkazy:
e-Novostavby.cz
Fitnessky.cz
Fitnesska.cz
e-Butik.cz
e-PC.cz